Свято Першого дзвоника

/Files/photogallery/1397/1 сентяб (1).jpg

/Files/photogallery/1397/1 сентяб (2).jpg

Табір «Ольшанець»

Пришкільний табір відпочинку з денним перебування «Ольшанець» працював на базі Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського з 03.06.2019 по 21.06.2019 року. В таборі оздоровилося 120 дітей. За період роботи табору було проведено велику кількість різноманітних заходів.

/Files/photogallery/1397/Лагерь 2.JPG

День захисту дітей

03 червня на стадіоні селища Приколотне для учнів Приколотнянської школи було проведено святковий концерт, присвячений Дню захисту дітей. Відкрила концертну програму та привітала зі святом літа всіх присутніх завідуюча селищною бібліотекою Лобанова О.В., також селищний голова Черсунов О.Т. побажав дітям гарного настрою та яскравих вражень від літнього відпочинку. З подарунками та привітаннями завітали на свято голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко та заступник голови РДА Тетяна Нестайко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Фірсов, завідувач сектору культури і туризму Анастасія Придацька. Голова РДА побажав дітлахам здоров’я, щасливого дитинства і здійснення найзаповітніших мрій.

/Files/photogallery/1397/День защиты.JPG

Участь нашої команди «Серце патріота» у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

17 травня 2019 року в смт Великий Бурлук відбувся І-й етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Дана Гра проводиться з метою активізації роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій українського козацтва, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості й активної громадянської позиції, здорового способу життя, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.

Під час гри учасники виборювали перемогу у таких видах змагань: конкурс «Впоряд»; конкурс «Відун», в якому перевірялися знання з історії України; конкурс «Ватра»; змагання на туристській смузі перешкод; конкурс «Рятівник»; проходження військо-спортивної смуги перешкод; конкурс «Стрільба з пневматичної гвинтівки»; конкурс «Квест». Наш рій «Серце патріота» перемогу здобули:

На етапі «Стрільба» - І місце.

На етапі «Військово-спортивна смуга перешкод» - І місце.

На етапі «Рятівник» - І місце.

На етапі «Квест» - ІІ місце.

На етапі «Ватра» - ІІ місце.

За результатами змагань серед роїв закладів загальної середньої освіти наш рій «Серце патріота» зайняв ІІ місце.

/Files/photogallery/1391/Джура.jpeg

День вишиванки

16 травня у нашій школі до Дня вишиванки відбувся святковий захід «А над світом українська вишиванка цвіте», у якому разом із учнями та вчителями взяли участь голова РДА І.М.Коваленко та представники районної державної адміністрації, голова Приколотнянської селищної ради О.Т.Черсунов, директор КЗ «Приколотнянський музей Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанський» Т.М.Гостудим.

Вся шкільна родина взяла участь у Всеукраїнській акції «День вишиванки».День вишиванки - свято національної єдності. День, коли українці всього світу одягають вишиванку. Ця акція започаткована дев’ять років тому. Вона закликає зберігати українські цінності та популяризувати їх серед молоді та населення загалом.

/Files/photogallery/1391/Общая вишиванки.JPG

/Files/photogallery/1391/День вишиванки.jpeg

/Files/photogallery/1391/картинка(1).jpg

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Приколотнянській ЗОШ І - ІІІ ступенів з 13 по 18 травня 2019 року пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Щодо поліпшення засвоєння знань безпеки дорожнього руху протягом тижня класні керівники проводили виховні години, бесіди, хвилинки безпеки.

/Files/photogallery/1391/IMG_7054.JPG

Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 та 9 травня в Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст.відбулися заходиз нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та урочистості до Дня Перемоги:

- покладання квітів до братських могил в смт Приколотне, с.Гогине (09.05.2019), до могили загиблого воїна-земляка АТО Радіонова В.О.(08.05.2019);

- бібліотечна виставка «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього»;

- тематична виставка публіцистичних матеріалів під назвою «День Великої Перемоги», присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги у музеї школи;

- екскурсії до музею «У війни не жіноче обличчя» (1-11 кл);

- виховні години, присвячені 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

- спортивні змагання «Футбол» серед учнів 4-7 класів;

- загальношкільна лінійка до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (08.05.2019)

- 9 травня, у День 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні нашої школи взяли участь у святковому концерті та мітинг-реквіємі біля братської могили в центрі селища.

/Files/photogallery/1391/IMG_7029.JPG

/Files/photogallery/1391/IMG_7048.JPG

Фестиваль «Молоді таланти Харківщини»

3 травня 2019 року у комунальному закладі «Великобурлуцький Будинок культури» проводився районний відбірковий етап «Харківського обласного творчого фестивалю «Молоді таланти Харківщини», в якому взяли участь вихованці вокального гуртка (керівник Огурцов Микола Іванович) Чепак Діана (пісня «Веселий потяг»), Кулакова Софія (пісня «Марічка») та вихованці хореографічного гуртка «Пірует» (керівник Катасонова Римма Юріївна).

Усі учасники районного етапу «Харківського обласного фестивалю «Молоді таланти Харківщини» отримали дипломи, пам’ятні статуетки та солодощі.

/Files/photogallery/1391/Конкурс 1 (1).jpg

/Files/photogallery/1391/Конкурс 1 (2).jpg

/Files/photogallery/1391/Малюнок з ОП.jpg

25-26 квітня пройшли заходи до Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Головною метою заходів є привернення уваги колективу до проблеми охорони праці, запобігти нещасним випадкам у школі, вдома, на вулиці. Класоводи 1-4 класів та класні керівники 5-11 класів провели виховні години, присвячені Дню охорони праці «Правила безпечної поведінки у повсякденному житті», «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», «Твоє життя – твій вибір», конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей», з учнями школи працівники ТОВ «Приколотнянський ОЕЗ» провели заходи до Дня охорони праці.

/Files/photogallery/1391/Охорона праці 1.jpg

/Files/photogallery/1391/Охорона праці 2.jpg

Заходи до Дня Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… Минуло 33 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

З 22 по 26 квітня в школі проходили заходи, приурочені Чорнобильській катастрофі, серед яких – уроки пам’яті «Твій біль, Україно, - Чорнобиль» для учнів 1-11 класів, конкурс малюнків «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять», виховні години, приурочені до Дня Чорнобильської трагедії, виставка публікацій у музеї «Чорнобильська трагедія», 26 квітня учні 7-11 класів переглянули документальний фільм «Битва за Чорнобиль».

/Files/photogallery/1391/Чорнобиль 3.JPG

/Files/photogallery/1391/Чорнобиль 1.JPG

Виставка-конкурс «Великодня писанка-2019»

Вже стало доброю традицією, щороку до свята Пасхи у школі проводити виставку-конкурс «Великодня писанка». Цей рік не став винятком.

З 15 по 26 квітня 2019 р. було проведено виставку-конкурс «Великодня писанка-2019», до якої учні підготували тематичні композиції, демонструючи свою фантазію, креативність, знання народних звичаїв і традицій, майстерність у виготовленні великодніх писанок.

/Files/photogallery/1391/Писанка 2.JPG

/Files/photogallery/1391/Писанка 1.JPG

Виставка-акція «SOSвернісаж або друге життя відходів»

З метою підвищення рівня екологічної культури населення, формування у школярів та учнівської молоді небайдужого ставлення до довкілля, привернення уваги громадськості до проблем відходів, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління з 01 по 12 квітня в школі проводився шкільний етапобласної виставки-акції «SOS вернісаж або друге життя відходів».

/Files/photogallery/1391/SOS вернісаж.JPG

Акція «За чисте довкілля»

Учні, вчителі та працівники школи 12 квітня 2019 року в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» взяли участь по благоустрою шкільної території та території села .

/Files/photogallery/1391/Уборка3.jpg

/Files/photogallery/1391/Уборка2.JPG

Заходи до Дня захисту прав споживача

З метою формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію, підвищення рівня знань про права та обов’язки споживача у різних сферах та популяризації руху за підвищення якості життя у школі 15 березня було проведено заходи.

/Files/photogallery/1391/20190318_115420.jpg

Участь у районних змаганнях з волейболу серед дівчат

6 березня на базі спортивного залу Підсереднянської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшла першість з волейболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району. Серед яких були дівчата Приколотнянської школи. За підсумками гри команда наших дівчат посіла друге місце (вчитель фізичної культури Леонід Шелест), кращим гравцем в команді визнана Емілія Лапчинська.

/Files/photogallery/1391/волейбол.jpg

Свято до 8 Березня

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає на нього.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Діти подарували для своїх рідних вітальні листівки у вигляді кошиків з квітами.

Теплі слова побажання і привітання всім жінкам школи підготували і старші учні. На святковій лінійці звучали вірші та пісні.

/Files/photogallery/1391/IMG_6791.JPG

/Files/photogallery/1391/8 березня.JPG

До річниці Т.Г.Шевченка

Традиційно на початку березня Україна вшановує пам'ять Великого Українця.
6-7 березняу школі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета.

В класах пройшли виховні годині, які були присвячені творчій спадщині Т.Г. Шевченка«Ми нащадки твої, Тарасе!», усний журнал «Від Тарасика до Тараса», Шевченкові читання «Я так люблю її, мою Україну».

Учні старшої школи готували проекти – презентації про творчий шлях Т.Г.Шевченка, віртуальні екскурсія по місцях, які пов’язані з ім’ям поета.

/Files/photogallery/1391/2019-03-18_191517.png

«Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми!»

«Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми!» - з такою назвою пройшло свято у Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. На свято завітали народний депутат України Дмитро Олексійович Шенцев, голова районної ради Олександра Федорівна Жиліна та голова Приколотнянської селищної ради Олександр Трохимович Черсунов. На вчителів та учнів чекав приємний сюрприз. В рамках реалізації соціального проекту «Сільській школі - підтримку і увагу» Благодійний фонд Дмитра Шенцева подарував школі комп'ютер і сім ноутбуків для кабінету інформатики.

Директор школи Галина Михайлівна Сологуб разом з учнями подякували народному депутату за подарунок і побажали йому міцного здоров’я та успіхів.

/Files/photogallery/1391/55052bac7f19c1499b8d2b7d77e9c843.JPG

/Files/photogallery/1391/5929bdec7dfa3c05f0cb682188a1917c.JPG

/Files/photogallery/1391/IMG_6785.JPG

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року в Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли заходи, присвячені 5-ій річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні:

- виставка публікацій у шкільній бібліотеці «Герої не вмирають – просто йдуть»;

- уроки- мужності «20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні»(1-4 кл);

- виховні години «Герої нашого краю – патріоти України, єдиної суверенної держави», «Герої сьогодення», «Причини початку Революції гідності в Україні», «Хто вони Герої Небесної Сотні?», «Час плине, а пам’ять залишається» (5-11 кл);

- відвідування в музеї постійно діючої виставки«Воїнам АТО присвячується…» (1-11кл);

- загальношкільна тематична лінійка «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України». Акція «Запали свічу»

/Files/photogallery/1391/IMG_6748.JPG

/Files/photogallery/1391/IMG_6750.JPG

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємодопомога. Минає час, проходять дні за днями, битви закінчуються, а пам'ять - вічна.

З 11 по15 лютого, в школі, відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, присвячені доблесті і честі воїнам-інтернаціоналістам:

- оформлення виставки художньої літератури, історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан, за темою «Афганістан. Погляд крізь роки»;

- конкурс дитячих малюнків «Мій біль – Афганістан»;

- виставка історичних фотоматеріалів «Наші земляки- учасники бойових дій на території Афганістан»;

- години спілкування «Трагедія і подвиг афганської війни», «Афганська війна – як це було?»;

- загальношкільна тематична лінійка пам’яті «Афганістан – біль моєї душі».

/Files/photogallery/1391/Афган 2.JPG

/Files/photogallery/1391/Афган 1.JPG

День Святого Валентина у нашій школі

14 лютого -День Святого Валентина– день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
Цього дня в нашій школі пройшла низка заходів, присвячених Дню святого Валентина. Працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні Валентинки із задоволенням передавали їх адресатам.

15 лютого відбувся захід «Через века с любовью», присвячений Дню Святого Валентина. Підготували та провели цей захід учні 8 класу (кл.кер.Верещака Н.І.) разом з учнями 9-х, 10-х,11-х класів.

/Files/photogallery/1391/Влюб 2.JPG

/Files/photogallery/1391/Влюб 3.JPG

Екскурсія до ТОВ "Приколотнянський олійноекстракційний завод"

З метою профорієнтаційної роботи 13 лютого 2019 року учні 9,10,11 класів у кількості 41 учня разом із класними керівниками Сементіновою Г.Г., Катасоновою Ю.М., Борисовою В.В. здійснили екскурсію до ТОВ "Приколотнянський олійноекстракційний завод". Захід організовано за підтримки директора олійноекстракційного заводу Кириченка С.О. під безпосереднім керівництвом менеджера з персоналу Костенко О.М. Із захопленням школярі прослухали цікаву інформацію про роботу всіх цехів заводу, мали можливість бути свідками процесу виробництва олії. Господарі заводу на згадку про екскурсію подарували учням сувенір

/Files/photogallery/1391/IMG_20190213_132455.jpg

Вечір-зустріч випускників

2 лютого 2019 року, у суботу, на традиційний вечір-зустріч шкільних друзів зібралися випускники, які закінчили школу 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 і рік тому.
Першою вітала гостей директор школи Галина Михайлівна Сологуб. Вона зробила своєрідний звіт про сучасну школу, розповіла про здобутки учнів та педагогів, повідомила, чим живе школа тепер.
Під знайомі акорди вічно молодого вальсу присутні перегортали сторінки шкільного фотоальбому, розглядали світлини тих років, пригадуючи безтурботне дитинство, дякували педагогам за працю.
Змінювалися кадри, і можна було простежити, як маленькі школярі, що несміливо переступали шкільний поріг, тримаючись за руки батьків, вже танцювали свій останній у школі випускний вальс.

Учні школи привітали гостей номерами художньої самодіяльності.
Ведучі свята Софія Посохова та Максим Мішнєв допомагли повернутись у ті незабутні роки, які залишились у пам’яті назавжди.
Теплими та щирими були слова класного керівника Сементінової Г.Г., яка зустрічала своїх два ювілейних випуска і сама була випускницею цієї школи 40 років тому.

Присутні згадали учителів, які відійшли у вічність та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Після урочистої частини заходу спілкування продовжили у навчальних кабінетах. Школа гордиться своїми випускниками і щороку чекає їх на традиційні зустрічі.

/Files/photogallery/1391/Встреча 4.JPG

/Files/photogallery/1391/Встреча 6.JPG

22 січня – День Соборності України

Зметою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагодивідзначення Дня Соборності України в школі з 21 по 24 січня було проведено ряд заходів:

- виховні години: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг», «Україна - соборна держава», «Україна є, була і буде», «Ми -діти України»;

- книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Соборна Україна: від ідеї до життя»;

-конкурс малюнків, стіннівок «Україна – соборна, незалежна держава».

/Files/photogallery/1391/IMG_6575.JPG

/Files/photogallery/1391/IMG_6572.JPG

Святкування Нового Року

27-28 грудня відсвяткували Новий рік учні початкових класів. Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

/Files/photogallery/1391/1 клас.jpg

/Files/photogallery/1391/2, 3 кл.jpg

28 грудня пройшло новорічне свято для учнів 4-7 класів

/Files/photogallery/1391/5, 6 , 7 кл.jpg

та вечірнє новорічне шоу для учнів к 8-11 класів.

/Files/photogallery/1391/Вечер.jpg

27 і 28 грудня у районному Будинку культури відбувся Новорічний ранок для обдарованих, талановитих дітей та дітей, батьки яких є учасниками АТО. Учні нашої школи взяли участь у ігровій програмі, конкурсах. Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

/Files/photogallery/1391/Бурлук.jpg

Свято «Іде Святий Миколай!»

19 грудня в холодну зимову пору, коли сніги засипають землю, коли ночі довгі, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають на одну незвичайну ніч – ніч, коли до них приходить Святий Миколай. Завітав він і до нашої школи. Учні 4класуразом з класоводом Костоглодовою Світланою Іванівноюпоказали дляучнів початкових класів та вчителів театралізовану виставу «Іде Святий Миколай!».Миколай привітав усіх присутніх зі святом та подарував дітям солодкі подарунки.

/Files/photogallery/1391/Миколай.png

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильській АЕС

Чорнобиль ввійшов в історію як найбільша техногенна катастрофа ХХ століття. Чорнобиль став суворим попередженням людству і змусив замислитися над ціною, яку доводиться платити не тільки за глобальний прогрес, а й за помилки та безвідповідальність людей.

Щороку 14 грудня Україна відзначає пам’ятну дату – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Пам’ятаючи про ці сторінки історії, ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій і всіх народів, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

До Дня вшанування ліквідаторів у школі проведено ряд заходів: години спілкування, виховні години «Біль і пам'ять Чорнобиля», «Чорнобиль в наших серцях», «Чорнобиль: подвиг ці трагедія», «Чорнобиль – біль, Чорнобиль – був…», «Твій біль, Україно, - Чорнобиль» (кл. керівники 1-11 кл); виставка фотографій «Чорнобильська катастрофа – біль України»; перегляд хронікально-документального фільму «Чорнобиль. Як це було» (кл. керівники 7-11 класів), конкурс малюнків на тему «Чорнобиль очима дітей».

/Files/photogallery/1391/ЧАЕС 1.JPG

Виставка – конкурс «Зимовий вернісаж»

З 20 листопада по 05 грудня у школі проходила новорічна виставка-конкурс «Зимовий вернісаж». У конкурсі взяли участь учні 1-9 класів. Всі вироби були наповнені дитячим передсвятковим настроєм і відрізнялися яскравими кольорами та креативністю.

/Files/photogallery/1391/IMG_6242.JPG

Виставка-конкурс «Український сувенір»

З 20 листопада по 05 грудня у школі проходила виставка-конкурс «Український сувенір».

Метою виставки-конкурсу є популяризація дитячої художньої творчості та виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва.

Учасниками виставки-конкурсу стали учні 1-11 класів.Усі роботи вражали своєю красою та оригінальністю. Найкращими журі визначило роботи Помогаєвої В. 1 кл. «Казкова галявина», Гармашевої Ю. 2 кл. «Казковий місяць», Рєзніченко В. 5 кл. «Герб України», Соболь М. 4 кл. «Чарівний млин», Левченко Є. 6 кл. «Підкова». Ці роботи візьмуть участь у ІІ районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

З 10 по 14 грудня 2018 року в школі були проведені заходи попереджувально-правового характеру, спрямовані на профілактику правопорушень та злочинів серед неповнолітніх (тиждень правових знань).
В рамках тижня:

/Files/photogallery/1391/картинка.jpg

1. Виставка в бібліотеці «Знай та поважай свої права».

2.Виховні години «Права людини починаються з прав дитини», «Правопорушення», «Мої права», «Права у моєму житті», «Права та обов’язки громадянина України», «Булінг, як соціально-педагогічна проблема», «Протидія булінгу в школі», «Закон обов’язковий для всіх», «Права та життєві цінності», «Відповідальність у моєму житті» для учнів 1-11 класів.

3.Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

4.Конкурс малюнків «Я маю право»серед учнів 5-8 класів.

/Files/photogallery/1391/IMG_6297.JPG

6 грудня – День Збройних Сил України

6 грудня 2018 року в нашій школібуло проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних Сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

Педагогом-організатором було проведено конкурс малюнків, класні керівники провели виховні години до Дня Збройних Сил України. Вчителями фізичної культури Шелестом Л.Г. та Посоховим Є.О. були організовані спортивні змагання «Ми – майбутні захисники України» між учнями 5,6 і 7 класів, на яких вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку.

/Files/photogallery/1391/День Збройних Сил.jpg

День Толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 12 по 16 листопада 2018 року було проведено «Тиждень толерантності».

Головною метою було:

-познайомити дітей з поняттями «толерантність» та «толерантна людина»;

-виховувати дружні відносини між дітьми;

-розвивати у дітей почуття терпіння, доброти, поваги.

Для учнів 1-4 класів класними керівниками були проведені години спілкування, виховні години: «Правила ввічливості», «Толерантність у нашому житті», «Толерантність – шлях до культури», «Не роби іншому того, чого не бажаєш для себе», «Родина та толерантність». Для учнів середньої і старшої школи (5-11 класи) були проведені інформаційні п’ятихвилинки, анкетування на тему«Толерантність у нашому житті»,де учні мали змогу ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові. Педагогом-організатором був проведений конкурс малюнків «Будьмо толерантними».Також практичним психологом серед учнів 6-7 класів було проведено тренінгове заняття «Вчимося бути толерантними».

/Files/photogallery/1391/IMG_6247.JPG

Заходи до 85-ої річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні

24 листопада 2018 року в Україні відзначалась скорботна пам’ятна дата – 85-та річниця пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні, з метою осмислення учнями трагічного історичного минулого українського народу, виховання в учнів почуття патріотизму у школі з 22 по 24 листопада були проведені заходи:

- організація виставки у бібліотеці: «Скорботна пам’ять поколінь» (22.11 - 24.11.2018);

- екскурсія до музею К.Ф.Ольшанського «Голодомор в Україні 1932-1933 років»;

- загальношкільна лінійка «Не погасне біль голодомору: 1932-1933 р.р.» (23.11.2018);

- тематичні уроки, бесіди, за темами:«Голгофа голодної смерті», «Голодомор: трагічні уроки історії», «Правда про ті роки»;

- акція «Запали свічку».

/Files/photogallery/1391/IMG_6228.JPG

/Files/photogallery/1391/IMG_6227.JPG

День Гідностіі Свободи

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене зметою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року— лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

З 19 по 21 листопада в нашій школі відбулося ряд заходів: відвідування виставки в музеї школи «Воїнам АТО присвячується …», тематичні бесіди, виховні години «Герої нашого краю – патріоти України», «Подвиг, що непідвладний часу», «Хто вони герої Небесної сотні?», «Революція Гідності. Як це відбувалося» в усіх класах, круглий стіл за темою «Причини початку Революції Гідності в Україні», тематична лінійка «День Гідності та Свободи».

/Files/photogallery/1391/IMG_6207.JPG

/Files/photogallery/1391/IMG_6211.JPG

Тиждень присвячений Дню української писемності та мови

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

План

проведення заходів до Дня української писемності та мови

№ з/п Форма виховної діяльності Термін виконання Відповідальні
1 Виставка у бібліотеці: «Джерела українського слова» 05.11-09.11.2018 Бібліотекар школи Шепеленко Л.М.
2

Класні години на тему: «Значення мови у житті громадянина України»

05.11-09.11.2018 Класні керівники 1-11 кл.
3

Виховний захід «Мова моя калинова»

09.11.2018 Вч. укр. мови та літ. Катасонова Ю.М.
4

Конкурс знавців української мови

«Подорож країною мови»

09.11.2018 Класні керівники 3-4 класів
5 Конкурс плакатів «Кращої, ніж рідна, мови не буває...» 05.11- 09.11.2018 П/о, класні керівники

/Files/photogallery/1391/IMG_6206.JPG

Свято «Осінь в гості завітала»

25 жовтня в актовому залі школи для учнів 1-4, 5-7 класів відбулося загальношкільне свято «Осінь в гості завітала».

/Files/photogallery/1391/2 класс.JPG

/Files/photogallery/1391/1 класс.JPG

/Files/photogallery/1391/6 класс.JPG

Відзначення Дня захисника України

У школі з 08 по 12 жовтня 2018 року проходили заходи з метою вшанування мужності, героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві:

- конкурс малюнків до Дня захисника України (1-7 кл.);

- виставка публікацій «Захисники своєї Вітчизни» у музеї школи;

- виховні години до Дня Захисника України «Україна у моєму серці», «Історії героїв АТО», «Ми боремося за українську землю», «Ми маленькі українці» (1-11 кл.);

- тематична екскурсія до музею «Вони боронять нашу землю»;

/Files/photogallery/1391/в музее 2.JPG

/Files/photogallery/1391/в музее 1.JPG

- спортивні змагання до Дня захисника України (10-11 кл.);

/Files/photogallery/1391/День захисника.jpg

- покладання квітів до братських могил в смт Приколотне, с.Гогине, до могил загиблих (померлих) воїнів-земляків АТО Радіонова В.О., Бєсєдіна А.В.

/Files/photogallery/1391/Безымянный коллаж.jpg

Святкова лінійка до Дня вчителя

/Files/photogallery/1391/День учителя.jpg

Вибори Президента учнівського самоврядування

28 вересня 2018 рокувідбулися вибори Президента організації учнівського самоврядування "РЕМИД". Свої кандидатури висували 4 учениці:Крюкова Юлія, учениця 9 класу, Горні Сніжана та Тимошенко Вікторія, учениці 10 класу та Волосник Валерія, учениця 11 класу.

За результатами голосування Президентом було обрано

ученицю 11 класуВолосник Валерію.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів і творчої наснаги у роботі!

Всесвітній день туризму

З нагоди Всесвітнього дня туризму, який щорічно відзначається 27 вересня, вчителі школи Борисова В.В. та Шелест Л.Г. з учнями 8 класу організували похід до селища Юр’євка. Його проведення сприяє залученню учнів до активної рухової діяльності та здорового способу життя.

/Files/photogallery/1391/Туризм.jpg

День миру в нашій школі

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.

/Files/photogallery/1391/День Миру.jpg

Тиждень фізичної культури і спорту

З 17 вересня по 21 вересня в школі пройшов Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту. Метою цього тижня було сприяти розвитку пізнавальних інтересів та інтелектуальних здібностей, формуванню культури спілкування, вихованню стриманості, почуття відповідальності, колективізму.

Вчителями фізичної культури Шелестом Л.Г., Посоховим Є.О. були проведені змагання з мініфутболу, футболу, волейболу.

/Files/photogallery/1391/IMG_20180919_133125.jpg

/Files/photogallery/1391/Тиждень.JPG

Участь школи у святкуванні Дня Приколотнянської громади

/Files/photogallery/1391/Громада 1.JPG

Участь у акції «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня відбулася масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів», яка започаткована ще в 1986 році та проводиться щорічно у треті вихідні вересня.

Приколотнянська ЗОШ І-ІІІ ст. теж долучилася до цієї акції. 13 учнів 9 класу (класний керівник Сементінова Г.Г.) прибирали прибережні смуги водоймища, чистили джерело, які знаходяться у лісі смт Приколотне.

Захід пройшов під гаслом «Я прибрав – твоя черга!». Нашою метою було залучити дітей до екологічної акції, щоб вони розумілися на тому, що потрібно берегти природу, навколишнє середовище і не треба залишати сміття.

«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» — стверджує народна мудрість. Отже, давайте поважати воду, затишну вроду природи і працю один одного, і тоді чистими будуть і наші річки, і наші душі.

/Files/photogallery/1379/IMG_5734.JPG

Свято першого дзвоника у Приколотнянській школі

03 вересняпролунав Перший дзвоник – довгоочікуваний і радісний для всіх школярів, а особливо хвилюючий для 29 першокласників, яких радісно зустріла перша вчителька Мішнєва Галина Володимирівна.

Із щирими словами привітань та побажань звернулася до учнів та вчителів директор школи Сологуб Галина Михайлівна. На святі були запрошені гості – селищний голова смт Приколотне Черсунов О.Т. , начальник залізничної станції – Олейнік Т.В.. Вони всім школярам побажали наполегливості, успіхів у навчанні та гарного навчального року! Першокласникам були вручені подарунки від народного депутата України Дмитра Олексійовича Шенцева і від випускників школи.

Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник, і вони дружньо помандрували у країну мудрості та знань.

/Files/photogallery/1391/1 сентября 2018 004.JPG

/Files/photogallery/1391/1 сентября 2018 018.JPG

/Files/photogallery/1391/1 сентября 2018 054.JPG

Участь нашої школи у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

18 травня 2018 року на базі Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості та Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Дана Гра проводиться з метою активізації роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій українського козацтва, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості й активної громадянської позиції, здорового способу життя, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.

Під час гри учасники виборювали перемогу у восьми конкурсних випробуваннях. Переможці визначались та нагороджувались в кожному виді конкурсів. Наша команда «Ольшанці» перемогу здобула:

На етапі «Стрільба» - І місце.

На етапі «Військово-спортивна смуга перешкод» - І місце.

На етапі «Ватра» - ІІ місце.

За результатами змагань команда Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст. «Ольшанці» посіла ІІІ місце.

/Files/photogallery/1379/IMG_20180518_101820.jpg

/Files/photogallery/1379/IMG_20180518_131807.jpg

/Files/photogallery/1379/IMG_20180518_132240.jpg

/Files/photogallery/1379/IMG_5734.JPG

Відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності в Приколотнянській школі з 02.05. по 09.05.2018 р. відбулися наступні заходи:

- відвідування та допомога ветеранам Другої світової війни Моісейчевій М.Т. (04.05.2018), Яценко М.П. (05.05.2018);

- покладання квітів до братських могил в смт Приколотне, с.Гогине (09.05.2018), до могили загиблого воїна-земляка АТО Радіонова В.О.(08.05.2018);

- бібліотечна виставка «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього»;

/Files/photogallery/1379/IMG_5638.JPG

- презентація літератури «Було у війни і жіноче обличчя»;

- літературний марафон у шкільній бібліотеці «Війна на сторінках книг»(04.05.2018 – 1-4 кл.);

- тематична виставка публіцистичних матеріалів під назвою «День Великої Перемоги», присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги у музеї школи;

- екскурсії до музею «Маки Перемоги», «У війни не жіноче обличчя» (1-11 кл);

- виховні години, присвячені 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

- спортивні змагання «Футбол» серед учнів 5-10 класів;

/Files/photogallery/1379/IMG_5640.JPG

- виставка плакатів «Ми пам’ятаємо»;

- загальношкільна лінійка до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (08.05.2018);

- 9 травня, у День 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні нашої школи взяли участь у святковому концерті та мітинг-реквіємі біля братської могили в центрі селища.

/Files/photogallery/1379/8 мая.jpg

/Files/photogallery/1379/возле могилы Родионова.JPG

/Files/photogallery/1379/9 мая.jpg

Тиждень Охорони праці

/Files/photogallery/1379/Охорона праці.jpg

З 23 по 28 квітня у школі пройшов тиждень Охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». Головною метою заходів тижня є привернення уваги кожного роботодавця і працівника до усунення або досягнення мінімально можливого (допустимого) рівня виробничих ризиків, до профілактики виробничого травматизму. Класоводи 1-4 класів та класні керівники 5-11 класів провели виховні години, присвячені Дню охорони праці «Правила безпечної поведінки у повсякденному житті», «Правила поводження з електроприладами», «Твоє життя – твій вибір», конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей».

/Files/photogallery/1379/Охорона 1.JPG

/Files/photogallery/1379/Охорона 2.JPG

Заходи до Дня Чорнобильської трагедії


26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства - вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

З 23 по 27 квітня в школі проходив Тиждень пам'яті «Дзвони Чорнобиля». В рамках тижня відбулися заходи, приурочені Чорнобильській катастрофі, серед яких – уроки пам’яті «Твій біль, Україно, - Чорнобиль» (26 квітня) для учнів 1-11 класів, конкурс малюнків «Чорнобиль очима дітей» (23-27.04.2018), виховні години, приурочені до Дня Чорнобильської трагедії, виставка публікацій у музеї «Чорнобильська трагедія», 26 квітня учні 7-11 класів переглянули документальний фільм «Хроніка подій Чорнобильської трагедії».

/Files/photogallery/1379/IMG_5593.JPG

Фестиваль «Молоді таланти Харківщини»

20 квітня 2018 року у Великобурлуцькому районному Будинку культури проводився відбірковий етап Харківського обласного творчого фестивалю «Молоді таланти Харківщини», у якому взяли участь вихованці вокального гуртка під керівництвом Миколи Івановича Огурцова – Чепак Діана (пісня «Я на сцені»), Уварова Вікторія (пісня «Перерва»).

Всі учасники районного етапу фестивалю «Молоді таланти Харківщини» були нагороджені грамотами та статуетками відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

Участь у акції «За чисте довкілля»

Учні, вчителі та працівники школи 13 квітня 2018 року прийняли активну участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Було проведено прибирання території школи, шкільного подвір'я, спортивного майданчика, шкільного саду,упорядкування братської могили загиблих воїнів, висадка квітів на клумбах школи, побілка бордюр на шкільному подвір'ї. Кожен учень розуміє, що наша школа - їхня друга домівка, тому прагне зробити територію школи чисто та доглянутою. Під час такої суспільно-корисної праці учні школи вчаться дбати про довкілля та допомагати один одному.

/Files/photogallery/1379/IMG_5566.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5572.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5574.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5577.JPG

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Щорічно 11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме 11 квітня 1945 року в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на волю.

У школі з цієї нагоди відбулися:

- уроки пам’яті «Пам’яті закатованих у нацистських таборах» (10-11.04.2018);

- уроки історії «Бухенвальдський набат», «Дитинство за колючим дротом», «Фашитські табори смерті» для учнів 9-11 класів;

- перегляд мультимедійної презентації «Фашистські табори смерті – геноцид проти людства» (11.04.2018).

/Files/photogallery/1379/IMG_5609.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5610.JPG

Конкурс дитячого читання «Книгоманія-2018»

27 березня в комунальному закладі «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» відбувся районний етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» з визначенням «Найкращого читача України». В районному конкурсі, метою якого є популяризація української та світової літератури, заохочення дітей до читання, прищеплення любові до книги та знань, взяли участь8 учнів, серед яких учениця нашої школи – Уварова Вікторія (6 кл.).

Учасники конкурсу розповідали про себе та свої уподобання, презентували свою улюблену книгу, улюбленого героя та творчі роботи. Відповідаючи на непрості запитання усної вікторини, діти продемонстрували свою ерудицію і знання класичної української та зарубіжної літератури.

За підсумками конкурсу переможцем серед учнів 6 класів було визнано Уварову Вікторію (читач Приколотнянської міської бібліотеки-філії). Вітаємо Віку з перемогою!

/Files/photogallery/1379/Книгомания.jpg

Тиждень фізики

З 10 по 13 квітня в школі пройшов тиждень фізики, в рамках якого було проведено заходи.

/Files/photogallery/1379/IMG_5560.JPG

Тематична лінійка до Дня космонавтики

/Files/photogallery/1379/Физика.jpg

Виставка «Великодня писанка»

Великдень – одне з найдавніших та найшанованіших свят у народі. Свято Пасхи супроводжується багатьма звичаями та обрядами. Та найдревніший обряд, який зберігся і понині, є разкрашування яєць. Тому в останній тиждень перед Великоднем у нашій школі вчителем трудового навчання Борисовою В.В. було проведено виставку писанок та крашанок.

/Files/photogallery/1379/IMG_5550.JPG

Заходи з нагоди відзначення 80-річчя В.Чорновола

/Files/photogallery/1379/Портрет Черновола.jpg

З нагоди 80–річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола в нашій школі були проведені заходи: виховна година «В’ячеслав Чорновіл – лицар незалежної України» у 8 кл., єдина класна година «В.М.Чорновіл – постать на тлі епохи» 5-11кл. яку провели класні керівники, інформаційна хвилинка «Моменти із життя В.Чорновола» в 1-4кл, засідання круглого столу «Роль В’ячеслава Чорновола в історії українського державотворення» для 9-11кл. яке підготував вчитель історії. Завідувач бібліотеки Шепеленко Л.М. підготувала тематичну виставку «Жив і боровся для України й за Україну».

/Files/photogallery/1379/Чорновол.jpg

Міжнародний день рідної мови

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки в 1999 році.

Протягом 20-22 лютого 2018 року в школі відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови: тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу.

21 лютого учителем української мови Верещакою Н.І. було проведено урочисту лінійку з відзначення Міжнародного дня рідної мови. У лінійці взяли участь учні 5,7,11 класів. Під час заходу учні не тільки декламували вірші українською мовою, але й було продемонстровано юними акторами декілька сценок. У кінці пролунала пісня «Мова єднання», яку виконала учениця 7 класу Бояр Катерина.

Весь захід був пронизан українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

/Files/photogallery/1379/IMG_5508.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5514.JPG

/Files/photogallery/1379/Рідна мова добавить.JPG

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року в Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли заходи, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні:

- виставка публікацій у шкільній бібліотеці «В єдності сила українського народу»;

- уроки мужності «20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні»

(1-11 кл);

- виховні години «Герої нашого краю – патріоти України, єдиної суверенної держави», «Герої сьогодення»,«вони пішли у вічність, щоб Українк зберегти», «Хто вони Герої Небесної Сотні?» (1-11 кл);

- відвідування в музеї постійно діючої виставки «Воїнам АТО присвячується…» (1-11кл).

/Files/photogallery/1379/Безымянный коллаж(2).jpg

/Files/photogallery/1379/Безымянный коллаж (1).jpg

Святкування Масляної

16 лютого у школі відбулось традиційне святкування Масляної. Спочатку в стінах школи пройшов «Ярмарок млинців», де від кожного класу були представлені різноманітні ласощі, серед яких млинці, приготовані самими ж учнями. Після цього усі зібралися на шкільному подвір’ї, де учасники дійства водили хороводи навколо опудала з піснями, танцями проводжали Зиму і зустрічали Весну. Символом прощання із Зимою стало спалювання опудала. Під кінець свята всі розійшлися по своїх класах смакувати млинці. Веселий настрій, творчий запал, радість і гостинність – такою запам’яталась цьогорічна Масляна в нашій школі.

/Files/photogallery/1379/Масляна 2 (1).jpg

/Files/photogallery/1379/Масляна 2 (2).jpg

29-та річниця виведення військ з Афганістану

Двадцять девять років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна вАфганістані.

Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні нащо, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі докінця.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужихкраїнах.

/Files/photogallery/1379/Афганистан.jpg


День Святого Валентина

14 лютого цікаво і активно пройшлив цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи. Саме у цей день, у День святого Валентина, хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії.

Усі бажаючі мали змогу через шкільну пошту (виставлену скриньку для листівок-валентинок) виявити свої почуття однокласникам, друзям, учителям.

Свята пройшли у середніх та старших класах. Дітям та вчителям розповіли про історію виникнення свята, як його святкують. А також лунали пісні про кохання, проводилися різноманітні конкурси та вікторини, в яких приймали участь всі бажаючі.

/Files/photogallery/1379/День Валентина.jpg

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора НОК України у Приколотнянській школі

З нагоди урочистого відкриття 9 лютого 2018 року в південно-корейському Пхьончхалі XXIII зимових Олімпійських ігор у Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського 8 лютого був проведений урочистий захід, присвячений цій події. На заході були присутні учні, вчителі, керівники спортивних секцій Посохов Є.О., Шелест Л.Г., Васильчук І.О.

На початку заходу вчитель фізичної культури Шелест Леонід Григорович ознайомив всіх присутніх з історією виникнення та проведення Олімпійських ігор, розповів про дату, місце проведення ХХІІІ зимових Олімпійських ігор з 9 по 25 лютого 2018 року, про кількість українських спортсменів, які будуть приймати участь в олімпіаді.

Було переглянуто презентацію про українськихолімпійцівта їх перемоги минулих літ.

Після виступів відбувся найурочистіший момент заходу – підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України на честь відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018 року та у підтримку спортсменів України.

/Files/photogallery/1379/IMG_5410.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5413.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5418.JPG

Вечір зустрічі випускників - 2018

І знову лютий…

І серце радістю щемить

На зустріч кличе рідна школа

Минулого прекрасна й світла мить…

3-го лютого у Приколотнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов вечір зустрічі випускників. Школа гостинно зустрічала випускників, які закінчили школу 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 років тому. Приємно, що більшість із них змогли потрапити на цю зустріч.

Теплими словами розпочала свято зустрічі директор школи Сологуб Г.М., вона привітала всіх зі святом, побажала здоров’я, успіхів, веселого спілкування. Галина Михайлівна також зробила своєрідний звіт про сучасну школу, розповіла про здобутки учнів, повідомила, чим живе школа тепер.

/Files/photogallery/1379/IMG_5390.JPG

Під знайомі акорди вічно молодого вальсу присутні перегортали сторінки шкільного фотоальбому, розглядали світлини тих років, пригадуючи безтурботне дитинство, дякували педагогам за працю.

Сьогоднішні учні радісно та гостинно зустрічали своїх попередників та вітали їх своїми виступами. Учасники танцювального колективу «Пірует» під керівництвом Римми Катасонової показали східний танець. Учениці 8, 9 класів подарували їм пісню про шкільне життя.

/Files/photogallery/1379/IMG_5393.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5404.JPG

Теплими та щирими були слова класних керівників Катасонової Ю.М. (випуск 5 років), Яковлєвої З.С.(випуск 25 років).

/Files/photogallery/1379/IMG_5401.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5400.JPG


Після урочистої частини заходу спілкування продовжили у навчальних кабінетах. Школа гордиться своїми випускниками і щороку чекає їх на традиційні зустрічі.

До 75-річчя визволення Великого Бурлука від фашистських загарбників

До 75-ї річниці визволення Великобурлуччини від фашистських загарбників з 01 по 05 лютого у школі були проведені заходи:

- організація тематичної виставки в музеї школи «75-та річниця звільнення Приколотного від фашистських загарбників»;

- години спілкування «Тих днів не змовкне слава»;

- екскурсії до шкільного музею.

/Files/photogallery/1379/IMG_5380.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5382.JPG

День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Для України бій під Крутами, який відбувся 100 років назад, став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, а його дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

До цієї події у школі були проведені заходи:

- бібліотечна виставка «Вічна пам’ять героям» (16.01 - 29.01.2018);

- уроки пам’яті, бесіди, виховні години, присвячені вшануванню пам’яті Героїв Крут за темами: «Їм було лише шістнадцять», «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення», «Бій під Крутами. Як це було», «Причини та наслідки трагедії під Крутами» (24.01 - 29.01.2018);

- урок мужності присвячений 100-річчю бою під Крутами (29.01);

- перегляд кінофільму «Бій під Крутами» (26.01- 29.01.2018).

/Files/photogallery/1379/IMG_5371(1).JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5375.JPG

Відзначення Дня Соборності України

/Files/photogallery/1379/малюнок.JPG

Зметою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагодивідзначення Дня Соборності України з 18 по 24 січня 2018 р. в школі організовано та проведено ряд заходів:

-виховні години: «Ми – діти України», «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг», «Україна – соборна держава», «Україна є, була і буде»

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення»;

-урок Соборності «Єднання заради Незалежності»;

-конкурс малюнків «Україна– єдина країна!»;

-випуск стіннівок «Україна – соборна, незалежна держава»;

-тематична лінійка «Подія, що пережила час».

/Files/photogallery/1379/Соборнысть.jpg

Новорічні свята у школі

Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. У кожного він асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так проходили свята у Приколотнянській школі.

З 26 по 28 грудня у школі пройшло 4 дитячих новорічних ранків для учнів 1-4 класів. Традиційно учні початкових класів співали та водили хороводи, танцювали біля ялинки, грали у різні ігри, хизувалися чарівними новорічними костюмами.В кінці свята Дід Мороз та Снігуронька вручили дітлахам солодкі подарунки.

/Files/photogallery/1379/Новый год 1-4 кл.jpg

На новорічне свято 28 грудня прийшли учні 5-7-х класів.Учні приготували новорічні привітання, театралізовані вистави та музичні номери. Вони зуміли достойно представити свої класи.

/Files/photogallery/1379/IMG_5101.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_5092.JPG

29 грудня учні старшої школи змогли створити святкову атмосферу, приємне очікування Нового року під час новорічного заходу «Новорічні пригоди Івана Васильовича». Свято подарувало море емоцій та гарний настрій.

/Files/photogallery/1379/Новый год вечер.jpg

Новорічне свято у районі

27 грудня у Великобурлуцькому районному Будинку культури відбувся новорічний святковий захід для обдарованих та талановитих дітей. Учні нашої школи мали змогу переглянути новорічну виставу «Новий рік ступає на поріг». Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки.

/Files/photogallery/1379/sam_1950.jpg

Святкування Дня Святого Миколая

19 грудня в смт Приколотне відбулося святкування одного із найулюбленіших і довгоочікуваних для всіх зимових свят – Дня Святого Миколая.Цього дня в кафе «Олімп» було організовано та проведено концертно – розважальну програму, присвячену цьому дню. На святі були присутні вчителі, учні Приколотнянської школи, їх молодші братики та сестрички, батьки, дідусі та бабусі. Відкрила концертну програму та привітала з зимовим святом всіх присутніх завідуюча селищною бібліотекою Іконнікова В.Г., селищний голова Черсунов О.Т., та заступник директора з виховної роботи Маличенко Н.В. Вони побажали усім присутнім міцного здоров’я, миру, щастя, добра та веселих новорічних свят, а діткам щоб були завжди слухняними і чемними, тоді Святий Миколай завітає до них на наступний рік.

Учні Приколотнянської школи мали можливість показати свої таланти – їхні номери стали своєрідним відображенням професійних досягнень учнів та їх веселого настрою в цей святковий день. Учні 1 класу розповіли вірші, виконали танцювальний номер «Мальвінки» (керівник Катасонова Р.Ю.), учні 4 класу показали театралізовану виставу «Іде Святий Миколай» (класовод Мішнєва Г.В.)

/Files/photogallery/1379/Свято Миколая.jpg

До Дня Святого Миколая учнями на уроках трудового навчання були виготовлені святкові чобітки.

/Files/photogallery/1379/IMG_4761.JPG

«Квіти України, історія нашого народу»

18 грудня вчителем біології Сементіновою Г.Г. з учнями 8 класу було проведено виховний захід «Квіти України, історія нашого народу» Виховна мета заходу: сформувати в учнів почуття до прекрасного-любові до квітів і до природи, збагатити знання учнів про чудодійні обереги нашого життя-квіти,чому потрібно берегти і охороняти їх, виховувати любов до рідного краю, до природи, бережливе ставлення до неї, народних традицій, звичаїв, поваги до історичного минулого нашого народу.

/Files/photogallery/1379/IMG_4859.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_4864.JPG

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Тридцять один рік тому вогонь Чорнобильської катастрофи обпалив землю України, залишивши на ній свій чорний слід. Чорнобиль ввійшов в історію як нове безпрецедентне глобальне явище, як найбільша техногенна катастрофа ХХ століття. Чорнобиль став суворим попередженням людству і змусив замислитися над діалектикою науково-технічного розвитку, його межами і ціною, яку доводиться платити не тільки за глобальний прогрес, а й за помилки та безвідповідальність учених і політиків.
Щороку 14 грудня Україна відзначає пам’ятну дату – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Пам’ятаючи про темні сторінки історії, ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій і всіх народів, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.
До Дня вшанування ліквідаторів з 11 по 14 грудня у школі проведено ряд заходів:

- бібліотечна виставка «Чорнобильська катастрофа – біль України»;

- виховні години «Чорнобиль:подвиг ці трагедія», «Пам’ятаємо чорнобильський квітень», «Твій біль, Україно, - Чорнобиль»;

- конкурс малюнків на тему: «Чорнобиль очима дітей»;

/Files/photogallery/1379/IMG_4845.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_4843.JPG

Проведення заходів до Всеукраїнського тижня права

Протягом 04.12 - 08.12.2017 року в школі проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права. Розпочався тиждень урочистою лінійкою. Під час лінійки учнів ознайомили з планом проведення тижня.

Для учнів 5-11 класів було проведено конкурс малюнків та стіннівок «Моє право на життя». Організовано тематичну виставку в бібліотеці «Знай та поважай свої права».

Вчитель правознавства Посохов О.О. з учнями 9 класу провів для учнів 5-11-х тематичну лінійку «Конвенція ООН про права дитини».

08 грудня для учнів 1-11 класів було проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

/Files/photogallery/1379/Право.jpg

Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 08 грудня в школі проходили заходи до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Основними завданнями цієї акції було привернення уваги суспільства до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, у суспільстві, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми. В рамках акції було проведено заходи:

- конкурс малюнків для учнів 1-4 класів «Щаслива родина» (25.11- 08.12.2017);

- акція «Молодь обирає здоров’я»;

- випуск маюнків, стіннівок «Світ без насильства»;

- класні виховні години «Що я знаю про насильство», «Як не стати жертвою насильства», «Молодь проти насильства!», «Насильство в сім’ї», «Твоя інформаційна безпека», «Ціною свого життя», «Що таке булінг?»;

- виставка в шкільній бібліотеці «Насильство-гостра проблема сьогодення»

/Files/photogallery/1379/Насильство.jpg

День Збройних сил України

06 грудня 2017 року в нашій школібули проведені спортивні змагання приурочені Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

/Files/photogallery/1379/IMG_4747.JPG

Виставка - конкурс дитячих плакатів «Спасибі – ні!»

З 22 по 30 листопада 2017 року у школі пройшов конкурс дитячих плакатів на тему «Спасибі – ні!» до Дня боротьби зі СНІДом.

Учасники конкурсу мовою пензля та фарби відобразили у своїх роботах головну мету - ідею пропаганди здорового способу життя у дитячому середовищі.

У конкурсі взяли учні 8-11 класів. Найкращими роботами журі визначило плакати Волосник Маргарити - 9 клас, Кулішової Анастасії - 11 клас. Ці роботи передано на участь у районній виставці.

/Files/photogallery/1379/Безымянный коллаж(1).jpg

Тиждень математики

«Математика – цариця наук», - саме під таким гаслом з 20 по 24 листопада у школі пройшов тиждень математики, підготовлений вчителями математики Кізім Т.І., Коструб І.В., Гладких Т.М.

Розпочався захід загальношкільною лінійкою, де учні школи познайомилися з програмою тижня, розповідали вірші про відомих вчених – математиків та їх вислови.

Учні 5-11 класів підготували стінгазети на математичну тематику. Протягом Тижня проводилися різноманітні ігри, конкурси, змагання, учні складали і розгадували кросворди, ребуси.

Коструб І.В. провела з учнями 7 класу виховний захід «Геометричні фігури на гранях каменів».

/Files/photogallery/1379/IMG_4584.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_4669.JPG

Виставка-конкурс «Український сувенір»

З 20 по 30 листопада у школі проходила виставка-конкурс «Український сувенір».

Метою виставки-конкурсу є популяризація дитячої художньої творчості та виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва.

Учасниками виставки-конкурсу стали учні 1-11 класів.Усі, без винятку, роботи вражали своєю красою та оригінальністю. Найкращими журі визначило роботи Соболь Марії 3 кл. «Гостинна родина», Чаплигіна Анастасія 8 кл. «Український віночок», Жугля Олександра 4 кл. «Україна – моя країна», Кравченко Семен 4 кл. «Козацька гостинність». Ці роботи візьмуть участь у ІІ районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Участь у виставці-конкурсі «Різдвяна писанка»

З метою популяризації писанкарства в районі та пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді з 27 листопада по 01 грудня учні приймали участь у виставці-конкурсі «Різдвяна писанка». Переможцями виставки стали учні

Галушко Анастасія 5 кл., Гринько Олександр 7 кл., Бояр Катерина 7 кл., Пєтухова Анастасія 1 кл., Кравченко Семен 1 кл., Посохов Іван 1 кл., Жугля Олександра 4 кл.

/Files/photogallery/1379/IMG_4671.JPG

Участь у виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

З метою формування екологічної культури учнівської молоді, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення флористичних новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяні дійства, формування естетичного смаку та трудових навиків з 27 листопада по 08 грудня у школі проходила виставка «Зимовий вернісаж». Учасниками виставки стали учні 1- 11 класів, роботи переможців шкільної виставки приймуть участь у районній виставці.

/Files/photogallery/1379/IMG_4667.JPG

Заходи до 85-ої річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні

25 листопада 2017 року в Україні відзначалась скорботна пам’ятна дата – 85-та річниця пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні, з метою осмислення учнями трагічного історичного минулого українського народу, виховання в учнів почуття патріотизму та національної свідомості у школі з 20 по 25 листопада були проведені заходи:

- організація виставки у бібліотеці: «Скорботна пам’ять поколінь» (20.11 - 25.11.2017);

- уроки пам’яті «Геноцид українського народу 1932-1933 років»;

- екскурсія до музею К.Ф.Ольшанського «Голодомор в Україні 1932-1933 років»;

- загальношкільна лінійка «Не погасне біль голодомору: 1932-1933 р.р.» (24.11.2017); - виховні години «Голгофа голодної смерті», «Голодомор: трагічні уроки історії», «Правда про ті роки».

/Files/photogallery/1379/IMG_4640.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_4641.JPG

Заходи до Дня Гідності та Свободи

/Files/photogallery/1379/IMG_4583.JPG

З 20 по 23 листопада у школі відбулися заходи, приурочені до 4-річниці Дня Гідності та Свободи:

- відвідування виставки в музеї школи «Воїнам АТО присвячується …»

(15-23.11.2017);

- тематичні бесіди «Герої нашого краю – патріоти України», «Подвиг, що непідвладний часу», «Хто вони герої Небесної сотні?», «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти» для учнів 1-11 кл. (20-21.11.2017);

- круглий стіл за темою «Причини початку Революції Гідності в Україні» (21.11.2017);

- тематична лінійка «День Гідності та Свободи» (21.11.2017);

- екскурсія до Великобурлуцького краєзнавчого музею. Відвідування виставки Українського інституту національної пам’яті «Люди Свободи» (23.11.2017).

Учні згадували Героїв Небесної сотні, говорили про те, що Майдан став символом боротьби, утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. За цю боротьбу, за свободу й оновлення країни заплачено велику ціну.

/Files/photogallery/1379/IMG_4604.JPG

Всесвітній день дитини

20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Свято також відзначається в день, коли Організація Об'єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини 20 листопада у школі пройшли заходи:

- конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів;

- виховні години «Права дитини» , «Знайомство з Декларацією прав дитини».

/Files/photogallery/1379/IMG_4561.JPG

Участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

З 01 по 10 листопада 2017 року в школі з метою розвитку творчих здібностей, формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності; широкого залучення дітей молодшого шкільного віку до технічної творчості; популяризації та пропаганди кращих робіт юних техніків проходив конкурс з початкового технічного моделювання для учнів молодшого шкільного віку. Виставка проводилася за розділами: найпростіші автомоделі;найпростіші авіа- та ракетомоделі; найпростіші судномоделі;найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми;ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки;вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну; сувеніри та м’яка іграшка;вироби в техніці оригамі та паперопластики;макети будівель.

На виставку було представлено 27 експонатів учнів. Журі відзначило різноманітність та високий рівень робіт учнів, оцінило роботи конкурсантів та визначило 7 переможців, роботи яких візьмуть участь у районній виставці-конкурсі. Це учні 3 класу - Соболь Марія, Рубежанський Ігор, 4 класу - Хлистун Кирило, Купіна Ольга, Селютін Данило, Карєлкін Антон, Рєзніченко Вікторія.

/Files/photogallery/1379/Початкове моделювання.jpg

Заходи до Дня української писемності та мови

9 листопада у Приколотнянській школі пройшли заходи щодо відзначення Дня української писемності і мови. Заправославним календарем— цедень вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця— послідовника творців слов’янської писемності Кирила іМефодія.

Свято встановлено 9листопада 1997року, коли президент України Леонід Кучма напідтримку ініціативи громадських організацій тазурахуванням важливої ролі української мови вконсолідації українського суспільства видав Указ №1241/97 «Про День української писемності тамови, який відзначатиметься щорічно 9 листопада».

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня. Учні також прийняли участь у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вчителі української мови і літератури Верещака Н.І. та Катасонова Ю.М. 9 листопада провели виховний захід «Мова моя калинова». Метою всіх проведених заходів було: донести до учнів красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

/Files/photogallery/1379/image.jpg

/Files/photogallery/1379/image (21).jpg

Профорієнтаційна робота

03 листопада 2017 року у Великобурлуцькій ЗОШ відбулася зустріч учнів Приколотнянської школи 10 - 11 класів з ректором О.В. Ульянченко, помічником ректора з навчально-виховної роботи С.І. Василішиним, деканами Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва. Вони розповіли про свій заклад, його традиції і досягнення, докладно познайомили учнів з професіями, які можуть отримати, закінчивши їх заклад. Розповіли про правила прийому абітурієнтів у 2018-2019 н.р. та презентували учням буклети ХНАДУ ім. В.В.Докучаєва, календарики.

/Files/photogallery/1379/collage_photocat.jpg

Свято «Хеллоуїн»

31 жовтня вчитель англійської мови Плешкань М.О. провела для учнів 4-7 класів незвичайне осіннє свято «Хеллоуїн». Ведучі ознайомили присутніх з історією та деякими традиціями свята, провели цікаві конкурси, традиційно пройшов конкурс костюмів, листівок.

/Files/photogallery/1379/1509954929.jpg

Заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників

Нам не забути днів війни…
У нашій пам`яті вони.

І ті герої незабутні,

Що з нами йдуть в віки майбутні.

73 роки минуло з часу визволення України від фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників з 23 по 31 жовтня 2017 року у школі було проведено ряд заходів:

- години спілкування «Ми низько голови схиляємо перед великим подвигом твоїм»;

- уроки мужності «Тих днів не змеркне слава»;

- організація екскурсій, виставки в музеї школи «Наша біль, наша пам’ять»;

- покладання квітів до могил полеглих ветеранів.

/Files/photogallery/1379/IMG_4347.JPG

Свято осені

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Так, 20 жовтня у школі відбулося Свято осені, яке щорічно проводиться працівниками та учнями школи. Концертна програма справді порадувала всіх присутніх гарним настроєм та гумором. Сценки пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором створили справді святкову атмосферу. Програма святкового заходу була яскравою танцювальними номерами та музичними композиціями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені.

/Files/photogallery/1379/Безымянный коллаж.jpg

/Files/photogallery/1379/Осень.jpg

Відзначення Дня захисника України

/Files/photogallery/1379/IMG_4343.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_4344.JPG

З 10 по 13.10.2017 року з метою відзначення Дня захисника України, вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі були проведені заходи:

- конкурс плакатів та малюнків до Дня захисника України (1-11 кл.);

- виставка літератури «Захисники своєї Вітчизни»;

- години спілкування на тему «Україна у моєму серці», «Історії героїв АТО: «Ми боремося за українську землю» (5-11 кл.);

- тематична екскурсія до шкільного музею «Українське козацтво» (4 кл.)

/Files/photogallery/1379/IMG_4354.JPG

- екскурсія до Великобурлуцького краєзнавчого музею (10-11 кл.)

/Files/photogallery/1379/Бурлук музей.jpg

- спортивні змагання «Нумо, хлопці та дівчата!» (10-11 кл.);

/Files/photogallery/1379/Нумо хлопци.jpg

- відкрита урочиста лінійка до Дня захисника України (1-11 кл.)

13 жовтня педагогом-організатором Корякіною Л.О. було підготовлено та проведено для учнів 1-11 класів відкриту урочисту лінійку до Дня захисника України. Вчитель історії Посохов О.О. розповів про історичні факти утворення Української повстанської армії, героїчні подвиги наших воїнів АТО.

На свято було запрошено маму учасника АТО Радіонова Володимира, воїна-земляка, похованого на території Приколотнянської територіальної громади, - Любов Анатоліївна, яка привітала всіх присутніх з цим святом. У музеї К.Ф.Ольшанського біля виставки «Воїнам АТО присвячується…» вона провела зустріч з учнями 6 класу (кл. керівник Бабаян А.П.), на якій розповіла про дитинство, юність свого сина. Після зустрічі було відвідано могилу загиблого воїна-земляка Радіонова Володимира.

/Files/photogallery/1379/линейка.jpg

День самоврядування

29 вересня 2017 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь 9-11-х класів та лідери учнівської ради старшокласників «РЕМИД». Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

/Files/photogallery/1379/IMG_4264.JPG

/Files/photogallery/1379/IMG_4260.JPG

Святкова лінійка до Дня вчителя

/Files/photogallery/1379/IMG_4298.JPG

Заходи до 76-ої річниці трагедії Бабиного Яру

27-29 вересня 2017 року в школі з метою увічнення пам’яті про одну з найстрашніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва; вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, - мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників визвольного руху пройшли заходи:

- виховні години «Історія і трагедія Бабиного Яру» (27.09-29.09.2017);

- бесіда «Бабин Яр: без права на забуття» (Сементінова Г.Г. 8 клас);

- організація тематичної виставки в шкільній бібліотеці, що висвітлюють події трагедії Бабиного Яру (27.09-29.09.2017);

- презентація «Бабин Яр: 76 років трагедії!» (Корякіна Л.О. 9-11 класи).

/Files/photogallery/1379/IMG_4464.jpg

Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Новий 2017-2018 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». Місячник тривав з 01 по 29 вересня 2017р. За цей період була проведена належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах та під часмісяця по класам пройшли виховні години«Безпечний шлях до школи»,«Знай та вивчай правила дорожнього руху», «Увага на дорозі», «Правила дорожні ти знай і виконуй» та бесіди «На наших вулицях», «Дорожня розмітка», «Перехрестя та їх види», єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». У кожному класі було визначено кращих знавців правил дорожнього руху. Було організовано перегляд навчальних фільмів з безпеки дорожнього руху.

У межах місячника безпеки на дорозі проведено конкурс малюнків«Дітям – безпечний рух!».

День миру у школі

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.

/Files/photogallery/1379/День мира.jpg

Діти початкових класів стали активними учасниками конкурсу малюнків на асфальті на тему «Ми за мирне небо». В класах проведені виховні години на теми: «Мова Миру починається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям». Учні 1-11-х класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру», виготовивши паперових голубів. Педагог-організатор Корякіна Л.О. провела виховний захід-акцію «Ми за мир!». Керівник танцювального гуртка Катасонова Р.Ю. підготувала з учнями середніх класів флеш-моб «Діти України за мир». Лідери учнівського самоврядування відвідали могилу воїна-земляка Родіонова Володимира .

/Files/photogallery/1379/IMG_4251.JPG

Участь школи у міні-проекті «Подаруємо дітям тепло»

В рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», започаткованого Харківською обласною радою в нашій школі реалізовано міні-проект «Подаруємо дітям тепло» (заміна вікон у приміщенні школи).

20 вересня голова районної ради О.Ф.Жиліна, заступник голови районної ради В.О.Сорокін, керівник Центру розвитку громад Асоціації Л.Немикіна, голова сільської ради Черсунов О.Т. привітали учнів, вчителів з цією важливою подією і вручили сертифікат.

/Files/photogallery/1379/Проект.jpg

Також учні нашої школи прийняли участь у відкритті дитячого ігрового майданчика «Веселинка» у смт Приколотне.

/Files/photogallery/1379/IMG_4173.JPG

Відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні

19 вересня, в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні, в смт Великий Бурлук на майданчику зі штучним покриттям прошов турнір з мініфутболу серед дітей 2005 р.н. та молодших. Ці змагання розпочали районну Спартакіаду серед учнівської молоді з видів спорту у 2017-2018 навчальному році.

Юнаки нашої школи, в загальному підсумку посіли перше місце (вчитель фізичної культури Посохов Є.О та Шелест Л.Г.). Кращим гравцем в команді визнано Володимира Ходячого.

/Files/photogallery/1379/футболисты.jpg

Свято «Перший дзвоник» 2017

1 вересня 2017 р. у Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу відбулося Свято Першого дзвоника.

Школа радісно зустріла нових мешканців – першокласників, яких радо зустріла перша вчителька Бершакова Олена Віталіївна. У 2017/2018 н.р. шкільна сім’я поповнилася 30 першокласниками.

На святі були присутні гості: Черсунов Олександр Трофимович - селищний голова смт. Приколотне, Купін Володимир Іванович – часний підприємець, Дорофєєва Олена Тимофіївна – представник ТОВ «Приколотнянський олійно-екстракційний завод»., Юр’єв Юрій Антонович – депутата районної ради, який подарував школі м’ячі для спортивної зали.

Свято відкрилося Державним Гімном України. Учнів, батьків та педагогічний колектив привітала директор школи Галина Михайлівна Сологуб.Усім, хто розпочав новий навчальний рік шановні гості побажали наполегливості та успіхів у навчанні, а випускникам – вдалого вибору майбутньої професії. Першокласникам були вручені подарунки від народного депутата України Дмитра Олексійовича Шенцева і від випускників школи.

Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник, і вони дружньо помандрували у країну мудрості та знань.

/Files/photogallery/1288/P1010243.JPG

Останній дзвоник

26 травня пролунав Останній дзвоник. У цьому році школу закінчили 16 випускників. Під звуки чарівного вальсу та бурхливі оплески учнів, батьків та вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класним керівником Плешкань Мариною Олександрівною. Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів директор школи Сологуб Галина Михайлівна та гості свята:Мальцева О.Ю. спеціаліст І категорії сектору культури та туризму, Дорофєєва О.Т. секретар директора ВАТ «Приколотнянський МЕЗ», отець Андрій Свято-Онуфрієвського храму та сільський голова селища Приколотне Черсунов О.Т. Вони привітали всіх присутніх зі Святом останнього дзвоника, побажали учням активного відпочинку, а випускникам радили, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації.

/Files/photogallery/1320/IMG_3522.JPG

Свято «Прощавай, початкова школа !»

23 травня в актовому залі школи відбулося свято "Прощавай, початкова школа!". На ньому були присутні батьки, вчителі, гості. Четвертокласники декламували вірші про школу, розповідали смішні історії про шкільне життя, співали пісні, танцювали. Директор школи Сологуб Г.М. привітала четверокласників із закінченням першої ланки освіти та разом з вчителем Бершаковою О.В. вручили учням дипломи про закінчення початкової школи. Прощай, прощай, четвертий клас, Ти замалий уже для нас! Та ми вернемося, вернемося ще раз Думками в наш четвертий клас!

Участь у військово-патріотичної грі «Сокіл» («Джура»)

З метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, та пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичних якостей, 19 травня Великобурлуцьким центром дитячої та юнацької творчості спільно з Великобурлуцькою дитячо-юнацькою спортивною школою, Великобурлуцьким районним учбовим спортивно-технічним товариством сприяння обороні України та відділом освіти районної державної адміністрації було проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Випробовування команд проводилось в восьми видах змагань. Переможці визначались та нагороджувались в кожному виді змагань. Наша команда «Єсаул» перемогу здобула:

На етапі «Впоряд» - ІІІ місце.

В конкурсі «Відун» - ІІІ місце.

На етапі «Стрільба» - ІІ місце.

Команди-призери були нагороджені грамотами за перемогу в кожному з видів змагань.

/Files/photogallery/1320/Джура.jpg

Свято Букваря

19 травнястав радісним днем у житті наших першокласників і разом з тим, трішки сумним, адже вони прощалися з найулюбленішою книжкою -Букварем. В святковій залі панувала доброзичлива, тепла атмосфера. Діти з задоволенням розповідали вірші, разом співали пісні. Під час свята усі потрапили докоролівства «Букваря», мали нагоду продемонструвати свої знання абетки, вміння відгадувати загадки. Діти та їх батьки отримали насолоду від яскравого театралізованого дійства, яке відбувалося на сцені.

/Files/photogallery/1320/IMG_3419.JPG

Екскурсія до ТОВ "Приколотнянський олійноекстракційний завод"

З метою профорієнтаційної роботи 16-18 травня учні 8,9,10 класів разом із педагогами закладу здійснили екскурсію до ТОВ "Приколотнянський олійноекстракційний завод". Захід організовано за підтримки директора олійноекстракційного заводу Довженко О.В. під безпосереднім керівництвом менеджера з персоналу Костенко О.М. Із захопленням школярі прослухали цікаву інформацію про роботу всіх цехів заводу, мали можливість бути свідками процесу виробництва олії. Господарі заводу гостинно пригостили учнів смаженим насінням.

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 4(2).jpg

/Files/photogallery/1320/IMG_3403.JPG

Міжнародний день сім’ї

15 травня увесь світ відзначає Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.

Сім`я завжди була і залишається берегинею людських цінностей, традицій та культури. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. До Міжнародного дня сім’ї з 15 по 17 травня 2017 року були проведені заходи:

- конкурс малюнків «Щаслива родина – міцна сім’я» (1-4 кл);

- виховні години «З родини йде життя людини», «Родина, родина: від батька до сина», «Без сім’ї нема щастя на землі», «Я і моя сім’я», «Всі добрі справи починаються з сім’ї», «Гармонія в сім’ї – гармонія в державі» (1-11 кл);

- виставка сімейних фото (1 кл).

/Files/photogallery/1320/IMG_3374.JPG

Відзначення Дня Європи

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі пройшов тиждень до Дня Європи. З 10 по 13 травня 2017 року були проведені заходи:

- виставкав бібліотеці, присвячена Дню Європи;

- конкурс малюнків «Європа очима дітей» (5-7 кл);

- години спілкування, виховні години: «Наш дім – Європа», «Традиції європейських країн», «Ми пізнаємо Європу», «Україна – європейська держава», «Знай про Європу більше» (1-11 кл);

- заочні подорожі країнами Європи (5-11 кл);

- євровікторина «Країнами Європи» у 7 класі.

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1(9).jpg

/Files/photogallery/1320/день-матеры.jpg

14 травня 2017 року відзначається одне з головних родинних свят — День Матері. День Матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

З 10 по 13 травня 2017 року в школі пройшли заходи:

- виставка-перегляд літератури «Майбутнє в руках матерів»; - конкурс малюнків на тему «Вам, рідні матусі»; - виховні години «14 травня – День матері», «Найдорожча у світі – мама», «Ймення матері, як сонце, світить вічно»; - написання творів на тему «Рідна мати моя»; - виставка творчих робіт, виконаних власними руками «Подарунок мамі».

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 4(1).jpg

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, згідно плану з 8 по 12 травня 2017 року в школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Класними керівниками було проведено Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». Заходи були проведені у формі інтерактивної бесіди, інтерактивного повідомлення, вікторини, гри, із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, відповідали на питання вікторини. Класоводами 1-4 класів проведено виховні години «Знай правила руху, як таблицу множення!». В класних та шкільних куточках безпеки дорожнього руху з метою підвищення наочності і ефективності пропаганди ПДР, поновлено інформацію щодо безпеки на дорозі, новим змістом. 10.05.17 учні 5-7 класів переглянули відеоролики на тему «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!». 11.05.17 під керівництвом педагога-організатора Корякіної Л.О., було організовано виставку дитячих малюнків «Безпека дорожнього руху». 12.05.17 виступ агітбригади (учні 8-9 класів) на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні!».

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 3(2).jpg

/Files/photogallery/1320/IMG_0920.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_3367.JPG

Відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На виконання Указу Президента України №84 «Про відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності в Приколотнянській школі з 03.05. по 09.05.2017 р. відбулися наступны заходи:

- бібліотечна виставка «Подвиг, що залишиться у віках»;

- тематична виставка публіцистичних матеріалів під назвою «Маки Перемоги», присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги у музеї школи;

- уроки пам’яті «Війна і пам’ять поколінь»;

- виховні години «Тільки пам’ять не сивіє», «Хоробрі серця», «Тих днів не змеркне слава», «Нехай у серці не згасне пам’ять»;

- зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни і учасником бойових дій з Моїсєйчевою Марією Тимофіївною «Пам’ять про вас у нашім серці» (05.05.2017);

- загальношкільна лінійка до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (05.05.2017);

- 9 травня, у День 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні нашої школи взяли участь у святковому концерті та мітинг-реквіємі біля братської могили в центрі селища.

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1(8).jpg

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 2(5).jpg

/Files/photogallery/1320/IMG_3311.JPG

/Files/photogallery/1320/1491555205_-1-638.jpg

28 квітня пройшли заходи до Дня охорони праці під гаслом «Найвищі цінності суспільства – це людина, її життя і здоров’я, недоторканність і безпека». Головною метою заходів є привернення уваги кожного роботодавця і працівника до усунення або досягнення мінімально можливого (допустимого) рівня виробничих ризиків, до профілактики виробничого травматизму. Класоводи 1-4 класів та класні керівники 5-11 класів провели виховні години, присвячені Дню охорони праці «Правила безпечної поведінки у повсякденному житті», «Правила поводження з електроприладами», «Твоє життя – твій вибір», конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей».

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Кожного року 26 квітня ми перегортаємо сторінку пам’яті Чорнобиля.Дзвонять в наших душах чорнобильські дзвони, нагадуючи про біду, яка ніколи не повинна повторитися.Минуло 31 рік, а чорний день аварії на Чорнобильській АЕС продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто народився пiзнiше. Цей день не минув безслiдно; вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, одним сумом, однiєю надiєю.

З 24 квітня по 28 квітня в школі проходив Тиждень пам'яті «Дзвони Чорнобиля». В рамках тижня відбулися заходи, приурочені Чорнобильській катастрофі, серед яких – уроки пам’яті «Твій біль, Україно, - Чорнобиль» (26 квітня) для учнів 1-11 класів, конкурс малюнків «Чорнобиль – довгий слід трагедії» (24-28.04.2017), виховні години, приурочені до Дня Чорнобильської трагедії, виставка у бібліотеці «Чорнобильська катастрофа – біль України», 26 квітня пройшла лінійка «Мій біль - Чорнобиль», яку підготували учні 8 класу під керівництвом педагога організатора Корякіної Л.О. Пам'ять про всіх, хто віддав своє життя за долю мільйонів людей, вшанували хвилиною мовчання. Учні у доступній для них формі розповіли про звичайні українські містечка Прип'ять та Чорнобиль, які через трагічну подію 1986 року стали відомими на весь світ. Завершили лінійку акцією «Запали пам'ятну свічку».

/Files/photogallery/1320/IMG_6975.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_6980.JPG

Екскурсія до Музею історії правоохоронних органів Харківщини

З метою профілактики та попередження злочинності серед неповнолітніх, проведення профорієнтаційної роботи у виборі майбутньої професії 26 квітня 2017 року учні школи відвідали Музей історії правоохоронних органів Харківщини. Директор музею Панаско Людмила Олександрівна провела цікаву екскурсію, де ознайомила учнів зі старовинними фотографіями поліцейських, архівними документами, розробками методик боротьби зі злочинністю, зразками нагородної та вилученої в злочинців зброї, нагородами минулого століття та іншими експонатами, які відображають історію створення правоохоронних органів Харківщини.

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1(7).jpg

/Files/photogallery/1320/IMG_3275.JPG

Профорієнтаційні заходи

14 квітня 2017 року учні 10-11 класів зустрілись з представниками ХНАДУ,

ХГУ «Народна українська академія».

/Files/photogallery/1320/image.jpg

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Щорічно 11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме 11 квітня 1945 року в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на волю.

Ми вшановуємо подвиг мужніх людей, які зуміли вистояти у фашистському полоні. Найкращою шаною тим, хто загинув, має бути пам'ять про них та молитва, а тим, хто вижив – повсякденна турбота.

/Files/photogallery/1320/IMG_0935.JPG

У школі з цієї нагоди відбулися:

- уроки пам’яті «Жертви нацизму» (10-11.04.2017);

- семінар за темою «Історична пам’ять і сучасний світ» для учнів 9-11 класів;

- загальношкільна лінійка «Нескінченна мить болю» (11.04.2017).

«За чисте довкілля»

В рамках акції «За чисте довкілля» наша школа не стояла осторонь. Всі працівники школи та учні дружновзялися за роботу: побілили дерева, прибрали подвіря, навели порядок на клумбах та спортивному майданчику. Стало чисто, гарно і красиво.

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 2(4).jpg

Конкурс "Весняні дзвіночки-2017"

07 квітня 2017 року у Великобурлуцькому районному Будинку культури проходив відбірковий районний тур молодіжного фестивалю української пісні «Молоді таланти Харківщини. ХХ ювілейний фестиваль «Весняні Дзвіночки», у якому взяли участь вихованці вокального гуртка під керівництвом Огурцова М.І. - Крівєня Олександра (пісня «Радісний дощик»), Бояр Катерина («Романс про зірку»).

Перед початком конкурсної програми фестивалю у фойє РБК проходила виставка-презентація декоративно-мистецьких робітучнів загальноосвітніх навчальних закладів району, на якій були представленівишивки, ляльки-мотанки, іграшки з паперу, глини та солоного тіста, картини, різноманітні поробки з природних матеріалів.

Всі учасники районного етапу фестивалю «Весняні дзвіночки – 2017» були нагороджені грамотами та статуетками відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

/Files/photogallery/1320/2(1).jpg

/Files/photogallery/1320/3(1).jpg

Найкращий читач Великобурлуцького району - 2017

28 березня на базі Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей було проведено II етап конкурсу дитячого читання «Найкращий читач Великобурлуцького району – 2017». За звання кращого читача змагались учні нашої школи – Бояр Катерина (6 кл.), Семеренська Анастасія (7 кл.).

Конкурс проводився з метою привертання уваги до книги та заохочення дітей до читання, виявлення різноманітних читацьких інтересів, популяризації найкращих зразків української та світової літератури.

Готуючись до участі у конкурсі, дівчата поставились з великою відповідальністю. Під час виступів вони проявляли фантазію, ерудицію, креативність, захоплення та артистичні здібності для представлення своєї улюбленої книги.

Переможницею конкурсу стала Семеренська Анастасія (7 кл.) – читач Приколотнянської міської бібліотеки-філії.

/Files/photogallery/1320/IMG_3220.JPG

Екскурсія до Великобурлуцького краєзнавчого музею

На весняних канікулах учні 6 класу разом зі своїм класним керівником Верещакою Наталією Іванівною відвідали Великобурлуцький краєзнавчий музей. Директор музею Тамара Олександрівна провела цікаву екскурсію «Ляльки-мотанки Харківської області». Учні ознайомилися з історією виготовлення, використання ляльок-мотанок.

/Files/photogallery/1320/1(1).jpg

/Files/photogallery/1320/SAM_0968.JPG

Незабутня зустріч «ольшанців» у Приколотному

23 березня 2017р. у Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу відбулися урочисті заходи з нагоди 73-ї річниці подвигу героїв-ольшанців. На зустріч були запрошені гості з Києва, Миколаєва, Харкова, Великого Бурлука.

Учні урочисто привітали гостей з річницею подвигу героїв-ольшанців, гості в свою чергу поспілкувалися з дітьми, вручили їм пам’ятні подарунки. Після урочистої лінійки всі учасники заходу були запрошені на екскурсію до музею К.Ф. Ольшанського. На згадку про пам’ятну зустріч була зроблена колективна фотографія.

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 2(3).jpg

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1(6).jpg

/Files/photogallery/1320/IMG_3159.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_3161.JPG

Шевченківський тиждень

Шевченківський тиждень в школі проводився з06.03. по10.03.2017р. Учителі української мови та літератури склали план проведення тижня, розробили сценарії заходів.

Вшановуючи пам’ять великого українського поета Т.Г.Шевченка , учні та вчителі школи провели ряд заходів:

- з 06.03 по 10.03.17 організовані інформаційні хвилинки«Незабутній Шевченко» (1-11 кл);

- 07.03.17 літературна вікторина«Шевченківськими шляхами» (7 кл);

- 09.03.17 конкурс виразного читання«Не вмре ніколи мова, якою нам Кобзар співав» (5-8 кл);

- 10.03.17 лінійка«І лине в світі слава Кобзарева» (вч. укр. мови та літ. Верещака Н.І., учні 6 кл)

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 3(1).jpg

Святкування 8 Березня

Свято для мам та бабусь у початковій школі

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1(5).jpg

Святковий концерт для жіночого колективу школи

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 2(2).jpg

Вечір для старшокласників

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 4.jpg

Благодійна акція «Назустріч мрії - V»

З метою підтримки та допомоги онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції учні нашої школи підтримали проект Благодійного Фонду «Сильні духом» та сприяли продовженню щорічної Благодійної акції «Назустріч мрії-V». Під час Акції зібрано 263 грн. Грошіперераховані на рахунок МБФ «Сильні Духом» для тяжкохворих дітей.

/Files/photogallery/1320/IMG_2931.JPG

Свято Масляної

Гуляй, Масляна, як треба, не забудемо ми тебе
І млинці твої гречані, і вареники в сметані!
Ти співай, моя родино, щоби жито уродило.
Масляна! Масляна! Масляна! Масляна!

24 лютого 2017 року у школі святкували Масляну. Ведуча свята, Дорофєєва Дар’я учениця 10 класу розповіла про звичаї та обряди проведення Масляної, учні 1-7 класів підготували цікаві виступи.

/Files/photogallery/1320/IMG_2936.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_2940.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_2947.JPG

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2017 року в школі відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови, метою яких було - поглибити знання учнів про рідну українську мову, її історію; формувати національну свідомість школярів; виховувати поважне ставлення до мови; розвивати пізнавальні інтереси.

- години спілкування «Мова –це історія народу», «Міжнародний день рідної мови» (1-11 кл);

/Files/photogallery/1320/IMG_2904.JPG

- написання «диктанту єдності» «Україна – наша земля, наша Батьківщина» у 9-11 класах;

- конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка;

/Files/photogallery/1320/IMG_2881.JPG

виховний захід «Рідна мова – серця мого подих» (провела вчитель укр. мови та літ. Катасонова Ю.М. з учнями 5, 8, 9 класів

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1(3).jpg

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017 року в Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли заходи, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні:

- виставка публікацій у шкільній бібліотеці «Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні»;

- уроки- пам’яті «20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні»

(1-4 кл);

- виховні години «Герої не вмирають…» (5-11 кл);

- відвідування в музеї постійно діючої виставки «Воїнам АТО присвячується…» (1-11кл);

- загальношкільна тематична лінійка «Пам’яті загиблих на Майдані ще зовсім молодих людей…».

/Files/photogallery/1320/IMG_2865.JPG

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1(2).jpg

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємодопомога. Минає час, проходять дні за днями, битви закінчуються, а пам'ять - вічна.

З 08 по15 лютого, в школі, відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану, присвячені доблесті і честі воїнам-інтернаціоналістам:

- оформлено в музеї виставку художньої літератури, історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан, за темою «Афганістан. Погляд крізь роки»;

- конкурс дитячих малюнків «Мій біль – Афганістан»;

- виставка історичних фотоматеріалів «Наші земляки- учасники бойових дій на території Афганістан - Котенко Вадим Вікторович»;

/Files/photogallery/1320/IMG_2793.JPG

- години спілкування «Трагедія і подвиг афганської війни», «Афганська війна – як це було?»;

- загальношкільна тематична лінійка пам’яті «Афганістан – біль моєї душі».

/Files/photogallery/1320/FotorCreated(3).jpg

До Дня усіх закоханих

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина.

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.

Цього дня в нашій школі пройшла низка заходів, присвячених Дню святого Валентина. Працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні Валентинки із задоволенням передавали їх адресатам. Для учнів молодших, середніх класів пройшли конкурси, вікторини.

Конкурси для учнів 2-4 класів

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1(1).jpg

Конкурси для учнів 5-7 класів

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 2(1).jpg

Вечір для старшокласників «Кохання с першого погляду»

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 3.jpg

Вечір зустрічі випускників -2017

Щороку, у першу суботу лютого, Приколотнянська школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір зустрічі шкільних друзів – традиційний вечір, присвячений зустрічі поколінь. Приємно, що наші випускники не забувають свою школу і приходять сюди, щоб зустрітися зі шкільними друзями і вчителями. Ось і цього разу, у святково прикрашеному залі зібралися ті, хто попрощався з дитинством, друзями, школою.

В цей день до школи завітали випускники 1972, 1977, 1982, 1987, 1992, 1997, 2002, 2007, 2012 року.

Зі словами вітання виступила директор школи Сологуб Г.М., яка від усієї душі побажала присутнім доброго здоров’я, успіхів, оптимізму, веселого спілкування.

/Files/photogallery/1320/IMG_2629.JPG

Програму вечора сторінку за сторінкою «гортали» привітні ведучі - учні 11 класу. Для гостей святкового вечора була підготовлена цікава програма. Музичні вітання готували: ансамбль «Юність» (керівник Огурцов М.І.) «Друзі єднаймося», «Криша дома», дует Терещенко Христина та Паніна Ніна «Подруга», учні 11 класу «Школа».

/Files/photogallery/1320/FotorCreated(2).jpg

Минулорічні випускники дякували вчителям, які вели їх барвистими стежками, країною знань у незвіданий світ.

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 1.jpg

Приємно було усім присутнім переглянути також мультимедійну презентацію, яка дала можливість поринути у спогади про минулі шкільні роки. Вечір-зустріч швидко збіг, але подарував гостям незабутні враження і приємні спогади.

/Files/photogallery/1320/IMG_2646.JPG

День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

До цієї події у школі були проведені заходи:

- бібліотечна виставка «Подвиг героїв під Крутами» (23.01 - 30.01.2017);

- виховні години «Вони загинули за Україну: бій під Крутами», «Крути: подвиг і трагедія» (23.01 - 30.01.2017);

- уроки мужності «Крок у безсмертя» (27.01);

- тематична лінійка «Пам’ятаємо героїв Крут» (27.01).

/Files/photogallery/1320/IMG_2576.JPG

День Соборності та Свободи України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини з 16 по 23 січня вшколі були проведені заходи до Дня Соборності та Свободи України:

- тематична виставка в бібліотеці «22 січня – День Соборності України»;

- урок Соборності «Єднання заради Незалежності»;

- години спілкування «Ми – діти України» (1-4 кл.), «Україна – соборна держава» (5-11 кл.);

- виставка дитячих малюнків « Україна – єдина країна»;

- тематична лінійка до Дня Соборності України.

/Files/photogallery/1320/IMG_2417.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_2523.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_2524.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_2574.jpg

Поїздка до Харківського цирку

09 січня 2017 року учні нашого закладу відвідали благодійну програму Харківського цирку. Програма була дуже цікавою: тварини, повітряні гімнасти, еквілібрісти. Найбільше всіх розвеселили клоуни. Дід Мороз і Снігуронька привітали всіх дітей з Новим Роком і Різдвом Христовим, і запалили вогні святкової ялинки.

/Files/photogallery/1320/IMG_6367.JPG

Поїздка до Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості

27 грудня учні нашої школи відвідали Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості, де переглянули зимову виставу «Тепла історія крижаного серця». По закінченню вистави учні милувалися головною обласною ялинкою на центральній площі. Подорож виявилася для дітей цікавою і запам'ятається їм надовго.

/Files/photogallery/774/20161227_112305.jpg

Новорічний ранок у селищі Великий Бурлук

25 грудня у районному Будинку культури відбувся новорічний ранок для обдарованих, талановитих дітей. Учні нашої школи взяли участь у ігровій програмі, конкурсах, переглянули новорічну виставу «Бременські музиканти». Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Новорічний вечір для старшокласників

/Files/photogallery/774/Вечер.jpg

Конкурс «Міс Зима»

23 грудня пройшов новорічний конкурс “Міс Зима”. В ньому взяли участь 4 дівчат - учениць 4-7 класів.Кожна з дівчат проявила свій талант, свою індивідуальність, свою красу.

/Files/photogallery/774/IMG_2330.JPG

Яскраві номери подарували глядачам учні 4- 7 класів.

За результатами оцінювання журі переможцями стали:
- у номінації “Міс Зима” – Доля Дар’я
- у номінації “Міс Чарівність” – Іванова Ірина
- у номінації “Міс Оригінальність” – Шабельнік Дарія
- у номінації “Міс Елегантність” – Галайда Анастасія

Новорічні ранки у початковій школі

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так новорічні ранки для учнів початкової школи, які підготували класоводи Попова Т.М. (1клас), Костоглодова С.І. (2 клас), Лобанова М.О. (3 клас).

/Files/photogallery/774/Новый год 1 класс.jpg

/Files/photogallery/774/Новый год 2 класс.jpg

/Files/photogallery/774/Новый год 3 класс.jpg

Відкритий захід «Хай пісня лунає від краю до краю»

19 грудня вчитель музичного мистецтва, керівник вокального гуртка Огурцов Микола Іванович підготував і провів виховний захід патріотичного спрямування «Хай пісня лунає від краю до краю».

/Files/photogallery/774/Україна.jpg

Свято Миколая у школі

В холодну зимову пору, коли сніги засипають землю, коли ночі довгі, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають на одну незвичайну ніч – ніч, коли до них приходить Святий Миколай. Завітав він і до нашої школи. Учні 4класуразом з класоводом Бершаковою Оленою Віталіївноюпоказали дляучнів початкових класів, вчителів та батьківтеатралізовану виставу «Іде Святий Миколай».Миколай привітав усіх присутніх зі святом та подарував дітям солодкі подарунки.

Тиждень англійської мови

З 12 по 16 грудня 2016 року в школі проходив тиждень англійської мови.

Учні школи брали активну участь у різноманітних заходах.

Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий аспект в змісті навчання мови.; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

У понеділок відбулось офіційне відкриття тижня англійської мови, під час якого вчитель англійської мови Плешкань Марина Олександрівна говорила про важливість вивчення англійської мови, повідомила про основні заходи протягом тижня.

- Trees of country – презентація для 8-го класу (12 грудня);

- Люди розмовляють англійською – презентація для 10-го класу (13 грудня);

-14 грудня був проведений День англійської мови під час якого здійснювалося інтерактивне опитування «I’m learning English because …» William Shakespear – презентація для учнів 9-11 класів;

- Yosemite national park – презентація для учнів 9 класу ( 15 грудня);

- UK national parks – презентація для 5-6 класів (16 грудня).

Кожен урок англійської мови розпочинався із мотиваційного відео щодо важливості вивчення іноземних мов.

Під час підведення підсумків тижня англійської мови призери та переможці отримали грамоти за активну участь у тижні англійської мови.

/Files/photogallery/1320/IMG_2151.JPG

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в школі було проведено ряд заходів:

- в бібліотеці організовано виставку «Чорнобильська катастрофа – біль України»;

- класні керівники провели виховні години «Чорнобильська трагедія»;

- 14.12. проведена лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу», яку підготувала п/о Корякіна Л.О. з учнями 11 класу.

/Files/photogallery/1320/IMG_2154.JPG

Всеукраїнський тиждень права

З 05 по 09 грудня 2016 року в школі традиційно відбувався загальнонаціональний тиждень правових знань, що проводиться за ініціативи Міністерства освіти і науки України та приурочений до Дня підписання ООН Декларації про права людини.

Мета тижня права: збагатити знання, уміння та навички учнів з питань морально-етичного спрямування; формувати правову свідомість особистості; інформаційну компетентність;виховувати доброзичливість, людяність, толерантність, відповідальність.

Протягом тижня були проведені заходи:

- виставка в бібліотеці «Знай та поважай свої права»;

- виховні години «Права людини починаються з прав дитини», «Мої права», «Права у моєму житті» (1-11 класи);

- бесіда працівників Великобурлуцького відділення поліції з учнівським колективом (5-11 класи) з тематики профілактики адміністративних та кримінальних правопорушень (07.12);

- всеукраїнський урок «Права людини» (1-11 класи);

- лінійка «Конвенція ООН про права дитини» (09.12).

/Files/photogallery/1320/IMG_2142.JPG

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Традиційно наша школа приєдналась до заходів 25-ої річниці Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків з 25 листопада по 09 грудня в школі були проведені різноманітні заходи в рамках акції «16 днів проти насильства».

Класні керівники 1-11 класів провели класні години «Як запобігти насильству», «Як не стати жертвою насильства», «Молодь проти насильства!», а педагог-організатор - конкурс малюнків та плакатів «Світ без насильства».

/Files/photogallery/1320/IMG_2153.JPG

Психолог школи провела психолого-педагогічний тренінг «Попередження насильства, жорстокості у сім’ї та дитячому колективі» з учнями 6-7 класів.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом були вивішені інформаційні плакати щодо проблеми СНІДу та дитячі малюнки, присвячені профілактиці ВІЛ/СНІД.

Участь у виставціюних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

З метою формування екологічної культури учнівської молоді, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення флористичних новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяні дійства, формування естетичного смаку та трудових навиків з 01 по 09 грудня у школі проходила виставка «Зимовий вернісаж». Учасниками виставки стали учні 1- 11 класів, роботи переможців шкільної виставки приймуть участь у районній виставці.

/Files/photogallery/1320/FotorCreated(1).jpg

/Files/photogallery/1320/FotorCreated 2.jpg

Участь у виставці-конкурсі«Різдвяна писанка»

З метою популяризації писанкарства в районі та пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді з 01 по 05 грудня учні приймали участь у

у виставці-конкурсі «Різдвяна писанка». Переможцями виставки стали учні 3 класу Карєлкін Антон, Хрустовська Марина.

/Files/photogallery/1320/Писанка.jpg

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику у школі було проведено ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.

Лікар загальної практики сімейної медицини Приколотнянської амбулаторії Білівець Людмила Вікторівна із старшокласниками провела загальношкільну лекцію «СНІД – знати, щоб жити», де розповіла учням про ВІЛ – інфекцію з точки зору сучасної медицини.

Участь у шкільному, районному конкурсі плакатів на тему «Спасибі – ні!».

Практичний психолог з медичною сестрою школи провели бесіду та анкетування учнів 9-11 класів за темою «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД».

/Files/photogallery/1320/Спид.jpg

Заходи щодо відзначення пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні

26 листопада в Україні відзначається скорботна пам’ятна дата —День пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій.

Згідно плану роботи школи, з метою гідного вшанування пам'ятіжертв Голодоморів в Україні, з метоюосмислення учнями трагічного історичного минулого українського народу, а також виховання в учнів почуття патріотизму та національної свідомості в Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст.з 21.11. по 26.11.2016 р. було проведено ряд заходів:

1. Оформлено в шкільній бібліотеці виставку «Скорботна пам’ять поколінь», у музеї «Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу».

2. 24.11. класними керівниками 1-11 класів було проведено Урок пам’яті, до Дня пам’яті жертв голодоморів.

3. З 21.11. по 25.11. екскурсії до музею К.Ф.Ольшанського «Голодомор в Україні 1932-1933 років» (3-6 класи).

4. 25.11. виховний захід «Голгофа голодної смерті» ( 9 клас).

5. 25.11. проведена лінійка «Палає свіча пам’яті» та вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання і запаленням свічок пам’яті (11 клас).

/Files/photogallery/1320/IMG_2097.JPG

Лінійка-реквієм до Дня Гідності та Свободи

21 листопада у школі відбулася лінійка, приурочена до Дня Гідності та Свободи.

Учні з вдячністю згадували Героїв Небесної сотні, говорили про те, що Майдан став символом боротьби, утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. За цю боротьбу, за свободу й оновлення країни заплачено велику ціну.

/Files/photogallery/1320/IMG_2090.JPG

Конкурс дитячих плакатів «Спасибі – Ні!»

З 15 по 20 листопада 2016 року у школі пройшов конкурс дитячих плакатів на тему «Спасибі – Ні!» до Дня боротьби зі СНІДом.

Учасники конкурсу мовою пензля та фарби відобразили у своїх роботах головну мету - ідею пропаганди здорового способу життя у дитячому середовищі.

У конкурсі взяли учні 8-11 класів. Найкращими роботами журі визначило плакати Горні Сніжани - 8 клас, Кулішової Анастасії - 10 клас. Ці роботи передано на участь у районній виставці.

/Files/photogallery/1320/IMG_2093.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_2084.JPG

Участь школи у міні-проекті «Зігріємо дитячі серця»

В рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє», започаткованого Харківською обласною радою в нашій школі реалізовано міні-проект «Зігріємо дитячі серця» (заміна вікон у школі).

10 листопада голова районної державної адміністрації В.М.Слиш, заступник голови районної ради В.О.Сорокін , голова районної ради О.Ф.Жиліна, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області М.І.Тітов, керуючий справами Харківської обласної ради С.В.Клименко привітали учнів, вчителів, голову сільської ради з цією важливою подією і вручили сертифікат.

/Files/photogallery/1320/IMG_2080.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_2077.JPG

Тиждень присвячений Дню української писемності та мови

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня. Це і вікторина «Передамо нащадкам наш скарб – рідну мову», й конкурс, присвячений Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця, і брейн-ринг «Мужай, прекрасна моя мово…», тематична лінійка, виховні години про скарби рідного слова.

Метою всіх проведених заходів було:

  • донести до учнів красу і багатство української мови;
  • формувати відчуття краси рідної мови;
  • розвивати мовленнєві здібності учнів;
  • збагачувати словниковий запас;
  • виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

/Files/photogallery/774/IMG_2083.JPG

/Files/photogallery/774/IMG_2070.JPG

СВЯТО «HALLOWEEN»

04.11.2016 органами шкільного самоврядування було проведено вечір «Halloween». Метою заходу було ознайомити учнів з культурними традиціями англомовних країн. З яким задоволенням учні 8-11 класів перевтілювались у казкових персонажів і представляли свої презентації. Було проведено ігри та інтелектуальні змагання між старшокласниками.Такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів. Беручи участь у заходах, школярі розвивають творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички, виявляють акторську майстерність.

/Files/photogallery/1320/IMG_2053.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_2062.JPG

СВЯТО «МІС ОСІНЬ»

Облітають квіти,обриває вітер
Пелюстки печальні в сивій тишині
По садах пустинних їде гордовито
Осінь жовтокоса на баскім коні. Таким ліричним віршем розпочалося осіннє свято для учнів 8-11 класів. Четверо учасниць (Волосник В. – 8 кл., Шабанова С. – 9 кл., Перерва В. – 10 кл., Терещенко Х. – 11 кл.) показали свої здібності в різних напрямках. Перед дівчатами було поставлене непросте завдання: прийняти участь в різноманітних конкурсах та вибороти звання «Міс Осінь». Абсолютною переможницею в конкурсі «Міс Осінь» стала учениця 11 класу Терещенко Христина. На завершення свята учні 8-11 класів зачаровували глядачів своїми музичними, пісенними та артистичними талантами.

/Files/photogallery/1320/3.jpg

/Files/photogallery/1320/IMG_2040.JPG

Свято Осені

Традицією стало в осінні дні проводити свято Осені. 20 жовтня для учнів 1-4, 5-7 класів було проведено загальношкільні свята Осені. Учні підготували пісні, вірші, загадки про осінь, танці, різноманітні конкурси

/Files/photogallery/1320/2.jpg

Нумо, хлопці!» - 2016

19 жовтня у спортивному залі Великобурлуцького ліцеювідбулося районне спортивно-патріотичне свято «Нумо, хлопці!», присвячене Дню захисника України.

В цьому заході взяли участь 20 юнаків з 11 загальноосвітніх навчальних закладів району. Перед початком змагань усіх учасників привітав директор Великобурлуцького районного учбового спортивно-технічного центру товариства сприяння обороні України Віктор Андрущенко.

Честь нашої школи захищали: Українець Максим, Смирнов Олександр. Боротьба була не з легких. Усі учасники були гідні призових місць.

Випробовування хлопців проводилось в шести видах змагань: підтягуванні на перекладині, гирьовому спорті, човниковому бігу, стрільбі з пневматичної зброї, естафеті з баскетбольним м’ячем та спортивно-патріотичній вікторині.

Призери змагань визначались в кожному виді змагань та в загальному заліку конкурсу. Серед наших учнів перемогу здобули:

На етапі «Стрільба з пневматичної зброї»:

І місце - Українець Максим;

ІІІ місце - Смирнов Олександр.

На етапі «Естафета з баскетбольним м’ячем»:

І місце - Українець Максим.

Призерами у загальному заліку змагань стали:

І місце – Українець Максим;

ІІ місце – Смирнов Олександр.

Дякуємо нашим спортсменам! Подальших вам перемог!

/Files/photogallery/1320/1.jpg

/Files/photogallery/1320/sam_5363.jpg

Відзначення Дня захисника України

У школі з 10 по 13 жовтня проходили заходи з метою вшанування мужності, героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві:

- конкурс малюнків до Дня захисника України (1-7 кл.);

- виставка, присвячена Дню захисника України «Славні сини України»;

- години спілкування на тему «Україна у моєму серці», «Історії героїв АТО: «Ми боремося за українську землю» (5-8 кл.);

- тематична екскурсія до музею «Українське козацтво» (7-8 кл.);

- спортивні змагання до Дня захисника України (10-11 кл.);

- тематична лінійка до Дня захисника України (11 кл.)

/Files/photogallery/1320/IMG_1883.JPG

/Files/photogallery/1320/День Захисника.jpg

Виставка-конкурс «Щедрість рідної землі»

У школі з 03 по13 жовтня з метою пропаганди досягнень юннатів з питань охорони природи, екології, біології, сільського та лісового господарства проходила виставка-конкурс «Щедрість рідної землі». Щедра осінь зачаровує нас своєю красою, пригощає дарами, бо багата вона на врожаї і хоче, щоб люди мали все: і хліб, і до хліба, овочі та фрукти; щоб усі діти виростали добрими й працьовитими, чуйними й творчими; щоб уміли бачити красу природи рідного краю.

Учасниками виставки-конкурсу стали учні 1-11 класів. Поробки наших учнів здивували своєю оригінальністю та отримали заслужене визнання.

/Files/photogallery/1320/выставка.jpg

Участь школи у святкуванні Дня Приколотнянської громади

/Files/photogallery/1320/громада.jpg

День учнівського самоврядування в школі

30 вересня 2016 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління.
У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні 10-11-х класів та лідери учнівської ради старшокласників «РЕМИД». Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

/Files/photogallery/1320/день самоврядування.jpg

Святкова лінійка до Дня вчителя

/Files/photogallery/1320/день учителя.jpg

150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

У вересні 2016 року Україна відзначала 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у ХХ столітті незалежної Української держави, історика і організатора української науки Михайла Грушевського. З метою вшанування та утвердження традицій боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, засвідчення вдячності всім творцям і захисникам Української держави, виявлення поваги до унікального наукового доробку, здійсненого в руслі європейської інтелектуальної традиції, та у зв’язку зі 150-річчям Михайла Грушевського Указом Президента України затверджено план заходів з підготовки та відзначення 150-річчя видатного українського діяча.

З 29 по 30 вересня 2016 рокув школі проведено заходи:

- оформлення тематичної виставки у шкільній бібліотеці «Михайло Грушевський - історик і будівничий нації» (протягом вересня);

- тематичні класні години історичної пам’яті: «Грушевський - визначний історичний діяч України» (5-11 кл);

- презентація по слайдах:«Михайло Сергійович Грушевський – великий українець» (1-4 кл);

- засідання круглого столу «Внесок М.Грушевського у розбудову Україну» (10-11 кл).

Вшанування жертв Бабиного Яру

26-30 вересня 2016 рокув школі з метою увічнення пам’яті про одну з найстрашніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва; вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, - мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників визвольного руху, а також для об’єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторенню злочинів проти людяності пройшла низка заходів:

- організація тематичної виставки, що висвітлюють події трагедії Бабиного Яру ( протягом вересня);

- уроки з історії України «Бабин Яр: без права на забуття» (28-30.09.);

- виховні години «Трагедія Бабиного Яру» (26-30.09.);

/Files/photogallery/1320/IMG_1827.JPG

- години спілкування на тему «Бабин Яр – вічний дзвін пам’яті» (26-30.09.);

/Files/photogallery/1320/IMG_1824.JPG

- урок пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України (29.09. у 9 класі).

/Files/photogallery/1320/IMG_1700.JPG

Вибори Президента учнівського самоврядування

23 вересня 2016 рокувідбулися вибори Президента організації учнівського самоврядування "РЕМИД". Свої кандидатури висували 2 учениць:Шабанова Саніта, учениця 9 класу та Міщенко Валерія, учениця 11 класу.

/Files/photogallery/1320/photo_1474997307.jpg

За результатами голосування Президентом було обрано

ученицю 11 класуМіщенко Валерію.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів і творчої наснаги у роботі!

День партизанської слави

В рамках відзначення Дня партизанської слави з 19 по 22 вересня 2016 року в школі було проведено ряд заходів:

1. Провели уроки мужності «Партизанський рух в Україні». Їх метою стало ознайомлення підростаючого покоління із партизанської сторінкою нашої історії.

2. Організовані перегляди виставки в музеї «Сміливість та відвага партизан».

/Files/photogallery/1320/IMG_1690.JPG

3. Проведені екскурсії-лекції «Нескорені. Партизанський і підпільний рух на Великобурлуччині» для учнів початкової школи в музей при Приколотнянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів.

/Files/photogallery/1320/IMG_0006.JPG

4. Відбулися перегляди документального фільму «Партизани. Війна в тилу» для учнів 9-11 класів.

5. Тематична лінійка пам’яті «День партизанської слави» для учнів 1-11 класів.

Тиждень фізичної культури і спорту

З 12 вересня по 16 вересня в школі пройшов Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту. Метою цього тижня було сприяти розвитку пізнавальних інтересів та інтелектуальних здібностей, формуванню культури спілкування, вихованню стриманості, почуття відповідальності, колективізму.

Вчителями фізичної культури Шелестом Л.Г., Посоховим Є.О. було проведено Олімпійський урок «Швидше! Вище! Сильніше!», змагання з мініфутболу, футболу, волейболу.

/Files/photogallery/1320/IMG_1644.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_1645.JPG

Місячник «Увага! Діти на дорозі»

З 20 серпня по 20 вересня 2016 року в рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі» у школі проходили профілактичні заходи. Головною метою яких збереження життя і здоров'я дітей на дорогах. Серед учнів школи пройшли конкурси малюнків та плакатів «Ти і дорога!», виховні години та тематичні уроки.

/Files/photogallery/1320/IMG_1705.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_1693.JPG

Свято «Перший дзвоник» 2016

1 вересня 2016 р. у Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу відбулося Свято Першого дзвоника.

Школа радісно зустріла нових мешканців – першокласників, яких радо зустріла перша вчителька Попова Тетяна Миколаївна. У 2016/2017 н.р. шкільна сім’я поповнилася 18 першокласниками.

На святі були присутні гості: Черсунов Олександр Трофимович - селищний голова смт. Приколотне, Купін Володимир Іванович – часний підприємець, Дорофєєва Олена Тимофіївна – представник ТОВ «Приколотнянський олійно-екстракційний завод».

Свято відкрилося Державним Гімном України. Учнів, батьків та педагогічний колектив привітала директор школи Галина Михайлівна Сологуб.Усім, хто розпочав новий навчальний рік шановні гості побажали наполегливості та успіхів у навчанні, а випускникам – вдалого вибору майбутньої професії. Першокласникам були вручені подарунки від народного депутата України Дмитра Олексійовича Шенцева і від випускників школи.

Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник, і вони дружньо помандрували у країну мудрості та знань.

/Files/photogallery/1320/IMG_1581.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_1597.JPG

/Files/photogallery/1320/IMG_1614.JPG

Літній мовний табір «Linguatravelers»

З 30 травня по 10 червня в школі працював літній мовний (англійській) табір «Lingua travelers» для учнів 6 та 10 класів. Табір працював над темою «Країнознавство англомовних країн».

Літній мовний табір створений з метою популяризації вивчення англійської мови, підтримки і стимулювання інтелектуально й творчо обдарованих учнів, поліпшення їх культурологічної та мовної підготовки, формування необхідних знань та здібностей працювати в команді.

/Files/photogallery/1288/IMG_1315.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_1281.JPG

Районне свято «Дитинство – чисте джерело»

5 червня 2016 року,в селі Плоске Великобурлуцької селищної ради у зоні масового відпочинку на ставку «Масикова» вихованці вокального гуртка (керівник Огурцов М.І.) прийняли участь у святковому концерті районного свята «Дитинство – чисте джерело», якепроводилось Великобурлуцькою районною державною адміністрацією та Великобурлуцькою районною радою за підтримки народного депутата України Дмитра Шенцева.

/Files/photogallery/1288/IMG_1373.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_1380.JPG

Відзначення міжнародного Дня захисту дітей

01 червня о 09 годині в кафе «Олімп» для учнів Приколотнянської школи було проведено розважально-концертну програму, присвячену Дню захисту дітей. Відкрила розважальну програму та привітала зі святом літа всіх присутніх завідуюча селищною бібліотекою Іконнікова В.Г., селищний голова Черсунов О.Т., та депутат Харьківської обласної ради, член районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» В.Д. Поспєлов. Вони побажали дітям гарного настрою та яскравих вражень від літнього відпочинку, Віктор Дмитрович вручив всім дітям матеріальне заохочення.

Цікаві ігри та концертні номери вихованців вокального гуртка (керівник Огурцов М.І.) нікого не залишили байдужими. Діти з задоволенням взяли участь у конкурсах, отримали масу емоцій від концертної програми та покоштували солодкі подарунки від селищного голови.

/Files/photogallery/1288/IMG_1295.JPG

Випускний вечір у школі

28 травня 2016 року відбулось хвилююче прощання зі школою – випускний вечір для учнів 11 класу.

Випускний вечір – урочисте свято закінчення школи, подібний до першого балу, що відкриває дорогу в нове доросле життя.

Зі святом, із успішним закінченням школи випускників привітали директор школи Г.М.Сологуб, селищний голова О.Т.Черсунов, настоятель Свято-Онуфріївського храму о. Андрій, класний керівник А.П.Бабаян, перша вчителька О.В.Бершакова та батьки. Одинадцятикласники подарували глядачам чудові пісні, флешмоб та прощальний вальс.

/Files/photogallery/1288/IMG_1165.JPG

/Files/photogallery/1288/photo_1466141998.jpg

Відзначення Дня пам'яті та примирення і 71-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2016 році Дня пам'яті та примирення і 71-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», в Приколотнянській школі з 04.05. по 09.05.2016 р. відбулися заходи до Дня перемоги над нацизмом:

- тематична виставка публіцистичних матеріалів під назвою "Маки пам'яті", присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги у музеї школи;

- години спілкування «День Перемоги», «Сторінки пам’яті великої Перемоги»;

- конкурс малюнків на тему: «Пам’ять серця»;

- загальношкільна лінійка до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (06.05.2016)

9 травня, у День 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні нашої школи взяли участь у святковому концерті та мітинг-реквіємі біля братської могили в центрі селища.

/Files/photogallery/1288/photo_1464776989.jpg

/Files/photogallery/1288/photo_1464777011.jpg

/Files/photogallery/1288/photo_1464777044.jpg

Участь у військово-патріотичної грі «Сокіл» («Джура»)

З метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, та пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичних якостей, 19 травня на базі Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проходив районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Наша команда «Єсаул» посіла ІІІ місце у етапах «Фізична підготовка», «Рятівник», «Добре діло».

/Files/photogallery/1288/IMG_0892.JPG

Свято «Прощавай, початкова школо!»

26 травня в 4 класі відбулося свято "Прощавай, початкова школо!”. На святі були присутні батьки, вчителі, гості.

Сумним і одночасно радісним був цей день. Радісним, бо діти подорослішали, закінчили першу ступінь навчання, перейшли до 5-го класу. А сумним, бо вони прощалися з початковою школою, зі своїм затишним класом, в якому вони раділи і сумували, а частіше – сміялися і веселилися цілих 4 роки. Як одна мить, пролетіли ці 4 роки навчання. Чотири роки разом піднімалися нелегкими сходинками у Країну Знань зі своєю класною мамою Поповою Т.М.

Скільки добрих слів подяки почули батьки та вчителі, від своїх діток!

Із закінченням початкової школи привітали учнів 4 класу директор Сологуб Г.М., батьки.

«Прощання з Букварем!»

День вітання і прощання –
Свято перших букварів,
Перша сходинка зростання
Для найменших школярів.

27 травня, в учнів 1 класу відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником. Воно радісне і водночас з присмаком суму. Актова зала школи була святково прикрашена буквами алфавіту, квітами, різнокольоровими кульками. Діти для Букварика та гостей розповідали вірші, співали, показували свої акторські здібності. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року.На свято завітали батьки, дідусі, бабусі, директор школи Сологуб Г.М. та його заступники Миропольська Т.Ф. і Маличенко Н.В.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з такою чудовою вчителькою, як Костоглодова Світлана Іванівна, яка стала для діток і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!

/Files/photogallery/1288/photo_1464803089.jpg

/Files/photogallery/1288/photo_1464803128.jpg

Свято Останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. У цьому році школу закінчили 16 випускників. Під звуки чарівного вальсу та бурхливі оплески учнів, батьків та вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класним керівником Бабаян Аллою Петрівною.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів директор школи Сологуб Галина Михайлівна та гості свята:Сорокін В.О., заступник голови Великобурлуцької районної державної адміністрації та сільський голова селища Приколотне Черсунов О.Т. Вони привітали всіх присутніх зі Святом останнього дзвоника, побажали учням активного відпочинку, а випускникам радили, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації.

Директор школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Особлива увага була приділена нагородженню грамотами та відзначенню кращих учнів школи.

/Files/photogallery/1288/IMG_1085.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_1050.JPG


/Files/photogallery/1288/P60506-123809.jpg

/Files/photogallery/1288/SAM_3009.JPG

« По местам боевой славы»

Давно отгремели последние бои на фронтах Второй мировой войны, самой жестокой и кровопролитной из всех войн, которые знало человечество. Наш народ принял на себя главный удар военной машины гитлеровского фашизма, выстоял и вышел победителем в смертельной схватке с врагом, рвавшимся к мировому господству. Эта историческая победа — результат героических усилий миллионов наших солдат и офицеров , народных ополченцев, партизан, тружеников тыла.

И мы новое поколение не должны забывать их подвиги.

Наша школа гордо носит имя Героя Советского Союза К. Ф.Ольшанского, у нас открыт музей, и мы как никто знаем ,что несет в себе подвиг....

Мы очень много слышали о подвигах на Великобурлуччине и поэтому ко дню победы решили с классом пойти в поход .Нашу идею поддержала Сологуб Галина Михайловна -директор школы.

Руководителем похода были наш классный руководитель Борисова Виктория Викторовна и учитель физкультуры Шелест Леонид Григорьевич.

Путь наш проходил по маршруту Приколотное- Пролетарка- Гогино с четкой целью посетить места боевой славы.

В 10.30 мы пришли в с.Пролетарка и удивлению не было предела: цветущее, ухоженное, красивое село с плантациями орехов и роз, а в 10.40 достигли первого пункта назначения -стеллы-паровоза и памятника героям-железнодорожникам. Многие наверно не знают, что именно в годы Второй Мировой войны 3-й Отдельный дивизион бронепоездов вел боевые действия на великобурлукской земле. В двух братских могилах в п.г.т Приколотное и с.Пролетарка покоятся воины дивизиона.Бронепоезды, построенные на личные сбережения железнодорожников, имели на своих бортах надписи: «За Родину!», «Смерть фашизму!», «На разгром врага!

В ночь с 20 на 21 мая два взвода 15-й гвардейской стрелковой дивизии проводили разведку для определения системы обороны, наличия сил и огневых средств противника в селе Огурцово, а также с целью захвата «языка». Дивизион получил приказ поддержать действия разведотрядов. Каждому бронепоезду разрешалось использовать по 100 осколочно-фугасных снарядов. В 23 часа бронепоезда заняли огневые позиции и по команде начальника штаба дивизиона старшего лейтенанта К. В. Рудницкого, находившегося на командном пункте 15-й гвардейской стрелковой дивизии, обрушили огонь на указанные участки переднего края обороны противника. Действия разведотрядов развивались успешно; задачи, поставленные перед ними, были выполнены.

Противник неоднократно предпринимал попытки уничтожить бронепоезда. Однажды ночью после огневого налета «Красноуфимский железнодорожник» отошел на место стоянки в укрытый лесопосадками тупик. Проходя станцию Белый Колодезь услышали гул самолета. Все зенитные средства были приведены в боевую готовность. На лунном небе четко вырисовывался силуэт самолета, летевшего, к нашему удивлению, с сигнальными огнями. Впервые за два года участия в боях мы увидели самолет с сигнальными огнями и решили, что это наши летчики возвращаются с боевого задания. Подали команду «Отбой!». И вдруг послышались очереди крупнокалиберного пулемета с крайней зенитной бронеплощадки, рев самолета, пронесшегося над бронепоездом, свист и взрывы бомб. Фашист хотел обмануть нас и обрушить удар на бронепоезд. Но огонь крупнокалиберного зенитного пулемета старшего сержанта И. А. Сарсатских заставил воздушного пирата отклониться в сторону, бомбы легли вдоль железной дороги. Осколки застучали по броне, посыпались комья земли, поднятые взрывом. На следующий день мы обнаружили шесть воронок от бомб.

Вскоре «Красноуфимскому железнодорожнику» пришлось выдержать тяжелейшее испытание. Утром 29 мая послышался гул моторов. Прозвучала команда «Воздух!». Бойцы заняли свои боевые места. Приближались две группы самолетов. В одной из них насчитали 22, в другой — 16 машин. Они шли параллельно линии железной дороги и вскоре скрылись за горизонтом. На бронепоезде подали команду «Отбой!». Разошлись завтракать. И вдруг самолеты появились над выемкой и начали пикировать на бронепоезд. Встречный огонь повели все орудия, зенитки, крупнокалиберные пулеметы, трофейная счетверенная установка 20-миллиметровых пушек. Из верхних люков бронеплощадок вели огонь пулеметы, извлеченные из бортовых шаровых установок и поставленные на сошки.

Взрывной волной первой разорвавшейся бомбы одна из бронеплощадок была сброшена с рельсов. Бронепоезд окутало черное облако дыма и пыли. Немецкие летчики, ощутив плотность зенитного огня, низко пикировать боялись. Бомбы рвались в стороне от состава. Конечно, одной из причин неудачного бомбометания немецких летчиков было то, что в этом месте, в выемке, железная дорога делает крутой поворот. Но все-таки решающую роль в том, что «Красноуфимский железнодорожник» уцелел, потеряв только одну бронеплощадку, и в дальнейшем продолжал вести боевые действия, сыграло мужество экипажа, всех его солдат, сержантов и офицеров, отражающих удар 38 самолетов врага. Налет их длился почти 30 минут. Зенитным огнем бронепоезда один самолет был сбит, другой поврежден и, дымя, ушел в сторону.

В этом трудном бою были потеряны пять боевых товарищей. Погибли старший машинист бронепоезда М. А. Кулиш, помощник машиниста сержант П. А. Романов, командир пулеметного отделения сержант В. Ф. Важенцев, пулеметчики младший сержант П. Ф. Жуков и рядовой Ф. Т. Масленков. Их похоронили с воинскими почестями вблизи выемки, где они приняли свой последний бой.

Ранено было 16 человек. Им оказали первую медицинскую помощь и на машине отправили в госпиталь. В госпитале умерли сержанты В. П. Васин, Н. А. Васильев, А. Г. Лыткин, рядовые Е. М. Жуков, И. Т. Ключкин, В. Г. Козлов, И. Ф. Купершмидт.

С наступлением темноты разбитая бронеплощадка была поставлена на рельсы, путь восстановлен. После боя «Красноуфимского железнодорожника» с самолетами противника оба бронепоезда 34-го дивизиона продолжали вести активные боевые действия.

В середине июня бронепоезд «Смерть фашизму!», произведя заправку водой и боеприпасами на станции Белый Колодезь, возвращался на место своей стоянки в районе Веровского разъезда и на стрелке сошел с рельсов. Это произошло днем, на открытом месте. Необходимо было принимать срочные меры, так как движение по. главному пути оказалось перекрытым.

Своими силами поставить бронепоезд на рельсы не могли. Командованию дивизиона пришлось обратиться к купянским железнодорожникам с просьбой прислать аварийно-восстановительную бригаду. Надо отдать должное оперативности железнодорожников..

Второй пункт назначения братская могила в с.Гогино

В освобождении многих населенных пунктов, а именно, сел Приколотное, Гогино, Слизнево, принимали участие бойцы-танкисты 3-й танковой армии под командованием генерал-лейтенанта П.С. Рыбалко и бойцы 42-го стрелкового полка 180 стрелковой дивизии, которая входила в состав 69-й армии генерала В.Д. Крюченкина.

Поставленную перед нами цель была достигнута.

Почти полвека над нашей землей не гремят орудийные залпы. Но память нервными волокнами соединяет прошлое и настоящее, болью и радостью, торжеством и скорбью отзывается в миллионах сердец. Пред нашими глазами пронеслись эпизоды войны , которые останутся в нашей памяти навсегда. Подвиги героев минувшей войны мы называем легендарными.

До 30 річниці Чорнобильської АЕС

« Чорнобиль – чорна біль» - під такою назвою в Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. 26 квітня 2016 р. відбувся виховний захід, присвячений 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС, який підготувала та провела Борисова В.В. та учні 8-го класу. Присутні , учні 1-11-х класів, вчителі відкрили для себе сторінки тих страшних хвилин, годин, днів, місяців та років, що пройшли від тієї події 26 квітня 1986 року. Поіменно згадали тих самих перших , хто став на захист людства і ціною свого життя не допустив поширення страшної біди. Відеоматеріали, документи, спогади очевидців відкрили для присутніх страшну правду про небезпеку, що таїть в собі « мирний» атом, коли людина через свою самовпевненість робить страшні помилки за які відповідатимуть нащадки.

/Files/photogallery/1288/IMG_0805.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0812.JPG

Акція «Напиши листа захиснику Батьківщини»

Протягом тижня (15-22.03.2016) учні Приколотнянської школи були залучені до участі в акції «Напиши листа захиснику Батьківщини», яка спрямована на формування духовних цінностей учнів, почуття патріотизму й національної свідомості. Переможцями стало шість учнів 9 і 10 класів. Їх роботи направлені до відділу освіти.

Листи до воїнів АТО

1. Шановні Військовослужбовці! Я дуже Вам вдячна за те, що Ви захищаєте нашу незалежну квітучу Україну від ворогів! Ви дійсно герої нашої країни, тому що підставляєте своє тіло під пулі ворогів, дивитесь йому у вічі, не відчуваючи страху. Я знаходжуся від фронту за сотні кілометрів, але я відчуваю біль за свою Батьківщину. Україна завжди була незалежною державою, і я сподіваюсь, що Ви допоможете нам відстояти свою незалежність і надалі. Про події на фронті я дізнаюся з телевізійних новин, і через це в мене болить душа. Я розумію, що сили нерівні, але у нашого народу є сила духу, хоробрість, патріотизм, воля.
Я ніколи не могла уявити, що побачу війну на власні очі. Я не розумію, як після стількох років війна знову постукала в наші двері. Я вірю, що війна на Сході нашої країни незабаром закінчиться, і всі люди будуть жити знову в мирі та злагоді. Я знаю, ми переможемо в цій війні, тому що в нас є Ви – Захисники нашої держави. Я розумію, Вам дуже складно, адже Ви вже багато місяців захищаєте нашу державу. Я розумію, як складно вашим родинам, кожного дня хвилюватися за ваше життя. Я навіть не можу уявити, що відчувають ваші матері – в них крається серце.
Ви гордість нашої держави, які готові віддати своє життя за наше світле майбутнє. Я хочу побажати Вам терпіння, мужності, сильного духу, щоб Ви змогли вистояти проти ворога. Ніколи не забувайте, ми разом з Вами, ми молімося за Вас. Я вірю, ми здобудемо перемогу! І це буде останній раз, коли ми відстоюємо свої кордони.
Дорогі наші захисники, повертайтеся додому живими та здоровими, ніколи не здавайтесь, захищайте нашу рідну землю. Україна незламна, нас ніхто не поставить на коліна, ніколи. Нехай над нашими головами буде чисте мирне небо, та завжди хай світить сонце!
Тримайтеся! Ми у Вас віримо! Я у Вас вірю! Як казав Т.Г. Шевченко: « Борітеся й Поборете!». Перемога буде за нами!
Бережіть себе! Слава Україні! Низький Вам уклін!!!

З повагою учениця 10 класу Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського Мальцева Аліна Олександрівна.

2. Солдати! Захисники! Я хочу подякувати за Вашу мужність і витримку. Будьте сильними! Цей лист – найменше, що я можу для Вас зробити. Я живу далеко від місця подій, де панує розруха, лунають вибухи, гинуть молоді воїни-юнаки, мирне населення Про все, що відбувається нині на Сході, я дізнаюсь лише з телевізійних новин. Проте навіть ці кадри не залишають мене байдужим Я навіть не можу уявити почуттів матерів, дружин та дітей наших захисників, які перебувають зараз у гарячих місцях нашої держави, щоб зберегти мир і спокій України.

Розумію, що цей бій не можна назвати рівним, але у Вас є те, що наші вороги не матимуть ніколи. Адже Ви маєте надзвичайну силу духу, хоробрість та патріотизм. Окрім того, за Вас молиться вся Україна. Я вірю у Вас. Будь ласка, повертайтесь додому живими!

З повагою до вас Тереня Костянтин Олександрович, учень 10 класуПриколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського СоюзуК.Ф.Ольшанського

Виставка-акція «SOSвернісаж або друге життя відходів»

З метою підвищення рівня екологічної культури населення, формування у школярів та учнівської молоді небайдужого ставлення до довкілля, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління з 24березня по 01квітня в школі проводився шкільний етапобласної виставки-акції «SOS вернісаж або друге життя відходів».

/Files/photogallery/1288/IMG_0768.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0772.JPG

Виставка-конкурс писанкарства«Українська Великодня писанка»

З метою популяризації писанкарства в районі, духовного збагачення та виявлення загального рівня художньої підготовки писанкарського мистецтва, розвитку культурних, освітніх навичок у юних громадян з 24березня по 01квітня в школі проводилась виставка-конкурс писанкарства «Українська Великодня писанка».

/Files/photogallery/1288/IMG_0766.JPG

Свято дитячої творчості «Жива вода – Дельта».

З метою популяризації підводної художньої фотографії, образотворчого мистецтва, пропаганди кращого досвіду роботи з проблем здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, підтримки талановитих та обдарованих дітей, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до художньої творчості з 24березня по 01квітня в школі проводилось Свято дитячої творчості «Жива вода – Дельта». Учні прийняли активну участь уномінація «Конкурс малюнків на тему «Підводна сім’я».

/Files/photogallery/1288/IMG_0760.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0764.JPG

Акція "Назустріч мрії"

З метою підтримки та допомоги онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції учні нашої школи підтримали проект Благодійного Фонду «Сильні духом» та сприяли продовженню щорічної Благодійної акції «Назустріч мрії ІV», символом якого став ЖОВТОГАРЯЧИЙ МЕТЕЛИК. Під час Акції зібрано 317 грн. Грошіперераховані на рахунок МБФ «Сильні Духом» для тяжкохворих дітей.

/Files/photogallery/1288/IMG_0759.JPG

Свято Масляної

12 березня у школі святкували Масляну. Учні 9 класу розповіли про звичаї та обряди проведення Масляної, підготувавши виставу, де по днях виконали всі особливості цього свята: співали пісні, танцювали, водили хороводи. Під кінець свята опудало-символ Зими по традиції було спалене, і після цього всі розійшлися до своїх столів на веселий ярмарок. Відвідувачі ярмарку могли скуштувати більше десяти різних видів млинців.

маслен

масленица

З дитинства до Тараса

До 202 річниці з дня народження було проведено тиждень пам’яті Т.Г.Шевченка. Під час тижня були проведені заходи:

- виставка книг «Шевченко-поет» у шкільній бібліотеці;

- виставка стіннівок «Наш Шевченко»;

- виставка малюнків-ілюстрацій до творів Шевченка.

тарас

Концерт до свята 8 Березня

Щирі вітання лунають на адресу жінок та дівчат напередодні 8 березня. В початковій школі проводились виховні заходи до Міжнародного жіночого дня, а також у актовій залі відбувся святковий концерт, під час якого учні привітали всіх жінок, які працюють у школі.

8 мар

8 мар

8 мар

День початку кримського спротиву

26 лютого 2016 року в школі було проведено заходи до Дня початку кримського спротиву.

Учні 5-11 класів дізналися про мужню спробу захисту української державності кримчанами під час єдиного тематичного уроку, вшанували їх подвиг хвилиною мовчання.

/Files/photogallery/1288/IMG_0599.JPG

Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Ось уже минає друга річниця від тих трагічних і героїчних подій на Майдані. Протягом січня-лютого 2014 року відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують своїх синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

З метою вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні з 16 по 19 лютого в школі були проведені заходи:

- виставка публікацій у шкільній бібліотеці «Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні»;

- виховні години «Герої Небесної Сотні»;

- перегляд документального фільму «Небесна сотня. Зима, що нас змінила»;

- єдиний урок «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні»;

- загальношкільна тематична лінійка пам’яті «Герої не вмирають».

/Files/photogallery/1288/IMG_0585.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0588.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0590.JPG


Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Особливо болісною раною був і залишається Афганістан.

Про події в Афганістані сказано чимало, але біль афганської війни постійно озиватиметься вічною пам’яттю про тих, хто загинув там. Ця війна назавжди залишиться в наших серцях воїнів, котрі пройшли тією чужою землею. «Афганці» живуть поміж нас, вони є символом незламного фронтового братства, самовідданості, мужності, гуманізму, самопожертви.

З цієї нагоди в школі були проведені такі заходи:

- оформлення виставки художньої літератури, історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан, за темою «Афганістан. Погляд крізь роки»;

- зустріч з учасниками бойових дій у Республіці Афганістан «Афганська війна – як це було?»;

- конкурс дитячих малюнків «Мій біль – Афганістан»;

- випуск стіннівки з фотоматеріалами «Шляхами 101 мотострілкового полку. Учасник бойових дій Котенко Вадим Вікторович»;

- години спілкування «Трагедія і подвиг афганської війни»;

- загальношкільна тематична лінійка пам’яті «Афганістан – біль моєї душі».

/Files/photogallery/774/IMG_0566.JPG

/Files/photogallery/774/IMG_0572.JPG

День святого Валентина

12 лютого у Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. святкували День святого Валентина – це свято усіх закоханих. Учні школи протягом тижня збирали валентинки до скриньки кохання. Потім на загальношкільній лінійці всі валентинки потрапили до адресатів.

Для учнів всіх класів були проведені цікаві конкурси, лунали пісні про кохання, діти познайомилися з цікавими легендами про те, як, де і коли виникло це свято і як його відзначали.

Свято пройшло у дружній та веселій атмосфері.

/Files/photogallery/1288/IMG_0505.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0527.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0547.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0555.JPG

Конкурс малюнків «Мій біль – Афганістан»


Учні школи взяли участь у районній виставці дитячого малюнку «Мій біль – Афганістан», присвяченого вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. За результатами підсумків учні нашої школи зайняли призові місця: І місце – Бірюков Максим (9 кл.), ІІІ місце – Гусєв Антон (11 кл.)

/Files/photogallery/1288/IMG_0451.JPG

/Files/photogallery/1288/IMG_0452.JPG

Вшанування пам’яті загиблих під Крутами

Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Тому з метою формування у учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого країни з 26 по 29 січня у школі були проведені такі заходи:

- бібліотечна виставка «Подвиг героїв під Крутами»;

- виховні години «Вони загинули за Україну: бій під Крутами», «Крути: подвиг і трагедія»;

- перегляд кінофільму « Бій під Крутами»;

- тематична лінійка «Пам’ятаємо героїв Крут».

/Files/photogallery/1288/76крути.jpg

День Соборності та Свободи України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини з 18 по 22 січня вшколі були проведені заходи до Дня Соборності та Свободи України:

- тематична виставка в бібліотеці «22 січня – День Соборності України»;

- тематичні години спілкування «Ми – діти України», «Україна – соборна держава».

/Files/photogallery/1288/Рисунок1.png

Святкування Нового року

/Files/images/svyatkuvannya_novogo_roku/IMG_0262.JPG

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Саме так проходили свята у Приколотнянській ЗОШ I-III ст.

/Files/images/svyatkuvannya_novogo_roku/IMG_0286.JPG

Проведено новорічні ранки ( 24.12. - 2-3 класи, 25.12. – 1 клас, 4-7 класи) та вечір для старшокласників "Ніч перед Різдвом" (підготували учні 8-11 класів).

26 грудня учні школи взяли участь у Новорічному концерті «Дива трапляються!», який проходив в центрі селища.

/Files/images/svyatkuvannya_novogo_roku/IMG_0346.JPG /Files/images/svyatkuvannya_novogo_roku/IMG_0350.JPG

Конкурс на кращу новорічну іграшку

/Files/images/IMG_0248.JPG

В рамках проведення підготовки до зимових свят, зокрема до прикрашання головної ялинки селища, було оголошено конкурс на кращу Новорічну іграшку. Участь у конкурсі взяли учні нашої школи. Журі визначило переможців, які відповідають критеріям, заявленим у положенні про конкурс, а також виділило окремо кілька кращих виробів, автори яких отримали особисту перемогу.

Подарунки отримали Ковальова А. (1 кл.), Карєлкін А. (2 кл.), Пєтухова П. (2 кл.), Бєлінський О. (4 кл.), Сементінов Д. (6 кл.), Пєтухова Є. (6 кл.), Бірюкова Є. (7кл.), Волоснік М. (7 кл.).

Привітання бійців ВСУ з Новим 2016 роком

/Files/images/privtannya/IMG_0245.JPG

/Files/images/privtannya/IMG_0239.JPG /Files/images/privtannya/IMG_0244.JPG

Учні Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. К.Ф.Ольшанського разом з вчителями Корякіною Л.О., Маличенко Н.В., селищним головою Черсуновим О.Т. завітали в гості до бійців ВСУ, які служать у смт Приколотне.

Учні приготували привітання з Новим роком для бійців у вигляді малюнків та аплікацій з новорічними символами та прикрасами, обереги, посилки з продуктами харчування. Ми їм завдячуємо нашим мирним небом, змогою вчитися і працювати.

Святкування Дня Святого Миколая

З давніх-давен український народ святкує День Святого Миколая, який у кожну оселю приносить добробут, душевний спокій, радість та здоров’я. Та справді, після Бога та Богородиці Миколай вважається найбільш шанованим святим в християнській релігії.

З15по18грудня унашійшколі тривав конкурс творчих робіт – дитячих малюнків – до Дня Святого Миколая, в якому брали участь учні 1-4 класів.

Вчитель початкових класів Попова Т.М. разом з учнями 4 класу підготувала і провела свято «Приходь, приходь, Миколаю!»» для учнів 1-3 класів.

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в школі було проведено ряд заходів:

- в бібліотеці організовано виставку «Чорнобильська катастрофа – біль України»;

- класні керівники провели виховні години «Мій біль – Чорнобиль»;

- конкурс малюнків «Чорнобиль очима дітей»;

- 14.12. проведена лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу», яку підготували Бабаян А.П., Огурцов М.І. з учнями 11 класу.

/Files/images/IMG_0227.JPG

Новорічна стіннівка для бійців АТО

/Files/images/IMG_0222.JPG

Екскурсія до ТОВ "Приколотнянський олійноекстракційний завод"

/Files/images/ekskursya_oez/image (4).jpg /Files/images/ekskursya_oez/image (6).jpg /Files/images/ekskursya_oez/image (8).jpg

/Files/images/ekskursya_oez/IMG_0180.JPG /Files/images/ekskursya_oez/IMG_0200.JPG

З метою профорієнтаційної роботи 7-9 грудня учні 9,10,11 класів разом із педагогами закладу здійснили екскурсію до ТОВ "Приколотнянський олійноекстракційний завод". Захід організовано за підтримки директора олійноекстракційного заводу Довженко О.В. під безпосереднім керівництвом менеджера з персоналу Костенко О.М. Із захопленням школярі прослухали цікаву інформацію про роботу всіх цехів заводу, мали можливість бути свідками процесу виробництва олії. Господарі заводу гостинно пригостили учнів смаженим насінням.

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

/Files/images/24132912.jpg

Традиційно наша школа приєдналась до заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків з 25 листопада по 10 грудня в школі були проведені різноманітні заходи в рамках акції «16 днів проти насильства».

Класні керівники провели тематичні бесіди з учнями на тему «Жорстокість і насильство»(5-11кл.), засідання круглого столу «Ні! Насильству в сім’ї»(9-11кл.), а педагог-організатор - конкурс малюнків та плакатів «Світ без насильства».

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учнями 11 класу під керівництвом Борисової В.В. була проведена загальношкільна лінійка «СНІД – знати, щоб жити». В школі були вивішені інформаційні плакати щодо проблеми СНІДу та дитячі малюнки, присвячені профілактиці ВІЛ/СНІД.

/Files/images/IMG_0170.JPG /Files/images/IMG_0152.JPG

/Files/images/3q5ArVbj2p4.jpg

28 листопада в Україні відзначатиметься скорботна пам’ятна дата —День пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій. Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів.

Голодомором в Україні називають масовий голод, що охопив в 1931-1932 роках практично всю територію Української РСР. Тоді голодною смертю померли, за різними оцінками, від 9 до 13 мільйонів чоловік. У 2006 році українська влада визнали події Голодомору геноцидом українського народу.

З 17.11. по 28.11.2015 р. було проведено ряд заходів:

1. Оформлено в шкільній бібліотеці виставку «Скорботна пам’ять поколінь» у музеї «Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу».

/Files/images/IMG_0121.JPG

1. 27.11. класними керівниками 1-11 класів було проведено Урок пам’яті, до Дня пам’яті жертв голодоморів.

2. 26.11. екскурсії до музею К.Ф.Ольшанського «Голодомор в Україні 1932-1933 років» (2-5 класи).

3. 17.11-27.11. перегляди документального фільму «Голод -33» (8-11 класи).

4. 27.11. проведена лінійка «Голодомор 1932 – 1933 років, пам’ять народу» та вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання і запаленням свічок пам’яті (7 клас).

/Files/images/collage.jpg

Тиждень математики

/Files/images/160588795_1_1000x700_repetitor-matematiki-vikonannya-kontrolnih-robt-vischo-matematiki-bla-tserkva.jpg

З 23 по 27 листопада у школі проводився тиждень математики для учнів 5-11 класів, девізом якого були слова:

«Найдавніша на планеті,

Всіх наук – ЦАРИЦЯ!

Математика, ти наша

Вірна помічниця!»

Протягом усього тижня учні розгадували кросворди, розв’язували логічні задачі і головоломки, грали в ігри, відповідали на запитання вікторини, а також взнали багато цікавого про життя видатних математиків, історію математичних знаків, познайомилися із різноманітними легендами про математику.

Участь у різноманітних конкурсах сприяє розвитку математичної культури учнів, їх мислення, підвищує інтелектуальний рівень, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках.

/Files/images/IMG_0131.JPG

/Files/images/IMG_0138.JPG

День Гідності та Свободи

/Files/images/nevs_2014_023.jpg

З метою вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, 20 листопада в приміщенні школи було проведено патріотичну лінійку, метою якої було прищепити любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

/Files/images/IMG_0105.JPG

/Files/images/H37Ue_YbDVc.jpg

Виховні заходи, присвячені вшануванню ролі Андрея Шептицького у становленні української державності та консолідації і розвитку духовності українства

Україна протягом 2015 року на державному рівні урочисто вшановує пам’ять Андрея Шептицького відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.06.2014 року №1330-VІІ «Про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького».

Із нагоди відзначення цієї дати у школі були проведені такі заходи:

- проведення уроку духовності «Андрей Шептицький – мистецтвознавець і меценат культури»(1-11кл.);

- виховна година «Від маленького Романа до Великого Андрея»(3-4 кл.);

- перегляд мультиплікаційного фільму «Андрей Шептицький – світло любові»(1-4 кл.);

- усний журнал «Слобожанська місія Великого митрополита», перегляд документального фільму(9-11кл.).

Звернення до постаті Андрея Шептицького є важливим інструментом у національно-патріотичному вихованні дітей і молоді, формуванні їх громадянської позиції та моральних цінностей.

/Files/images/IMG_0090.JPG

/Files/images/IMG_0099.JPG

Конкурс дитячих плакатів на тему "Спасибі - ні!" до дня боротьби зі СНІДом

З 16 по 20 листопада 2015 року у школі пройшов конкурс дитячих плакатів на тему «Спасибі – ні!» до Дня боротьби зі СНІДом.

/Files/images/890d19872129f9ccce5abd5c3a213615_XL.jpg

Мета конкурсу: пропаганда здорового способу життя у дитячому середовищі; розвиток творчих здібностей; естетичне виховання дітей шляхом залучення їх до художньо - прикладного мистецтва.

У конкурсі взяли учні 8-11 класів. Найкращими роботами журі визначило плакати Кулішової Анастасії - 9 клас, Терещенко Христини - 10 клас і Гусєва Антона - 11 клас. Їх роботи передано на участь у районній виставці.

/Files/images/IMG_0113.JPG

Свято "Helloween"

06.11.2015 органами шкільного самоврядування було проведено вечір «Halloween».

Свято розпочалося з історії виникнення «Хелоуіна», а завершилося веселою дискотекою. Захід був насичений конкурсами та іграми, інтелектуальна вікторина теж прийшлася до смаку, в кінці вечора за попереднім голосуванням були обрані Королева та Король вечора.

/Files/images/IMG_0076.JPG

/Files/images/IMG_0079.JPG

Конкурс "Оберіг - очима дітей"

Вчителем трудового навчання Борисовою В.В. був проведений конкурс виготовлення оберегів на тему «Оберіг – очима дітей», у конкурсі брали учні 5-11 класів.

/Files/images/IMG_0072.JPG

/Files/images/mova_9 (3).jpg

З 09 по 13 листопада 2015 року в нашій школі проходив Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня: святкова лінійка, присвячена Дню української писемності та мови – 10 кл. (09.11), виховна година «Свято рідної мови» - 5 кл. (10.11), вікторина «Передамо нащадкам наш скарб - рідну мову» - 6 кл. (11.11), конкурс , присвячений Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця – 9 кл. (12.11), брейн-ринг «Мужай, прекрасна моя мово» - 11кл. (13.11).

Метою всіх проведених заходів було:

· донести до учнів красу і багатство української мови;

· формувати відчуття краси рідної мови;

· розвивати мовленнєві здібності учнів;

· збагачувати словниковий запас;

· виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя

/Files/images/IMG_0068.JPG

/Files/images/IMG_0069.JPG

Конкурс "Молодь за здоровий спосіб життя"

З метою формування валеологічного світогляду у дітей та молоді, прищеплення навичок здорового способу життя дітей та молоді; популяризація оздоровлення за допомогою Природи та українських народних традицій у школі з 19 по 23 жовтня був проведений конкурс-акція «Молодь за здоровий спосіб життя». Переможцями конкурсу стали учень 11 класу Гусєв Антон і учениця 9 класу Кулішова Анастасія, їх роботи приймуть участь у районному етапі конкурсу.

/Files/images/IMG_0022.JPG

"Золота осінь"

В рамках проведення свята Осені в школі було проведено різноманітні заходи : конкурси, вікторини, інтелектуальні ігри.

Учні 1-9 класів взяли активну участь в створенні композицій з природних матеріалів: листя, шишок, плодів та насіння.

Для учнів 1-4, 5-7, 8-11 класів було проведено загальношкільні свята «Золота осінь». Учні підготували пісні, вірші, загадки про осінь, танці, різноманітні конкурси.

/Files/images/IMG_4910.JPG

/Files/images/IMG_4901.JPG

/Files/photogallery/у-куток-300x184.jpg

В цьому році державне свято - День захисника України відзначатиметься вперше. День захисника України - це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину.

У школі з 06 по 13 жовтня проходили заходи з метою вшанування мужності, героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

/Files/photogallery/IMG_2098.JPG

/Files/photogallery/IMG_2097.JPG

/Files/photogallery/IMG_4884.JPG

Заходи щодо відзначення 25-ї річниці Революції на граніті

/Files/photogallery/IMG_2087.JPG

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка у жовтні 1990 року стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, а також на виконання Закону України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у

XX столітті» з 02 по 16 жовтня у школі були проведені такі заходи:

- години спілкування «Заради незалежності» у 5-11 класах;

- виховна година «Революція на граніті» у 8 класі (кл.керівник Борисова В.В.);

- круглий стіл за темою «16 днів. Революція на граніті» у 11 класі .

"Наша мрія - вода чиста, Земля красива"

/Files/photogallery/IMG_2091.JPG

З 07 по 15 жовтня у школі проходила виставка-конкурс дитячого малюнка «Наша мрія – вода чиста, земля красива». Конкурс проводився з метою розвитку творчих інтересів учнівської молоді засобами образотворчого мистецтва, формування вишуканого багатства естетичних вражень, виховання у підростаючого покоління екологічної культури, шани до рідного краю, привернення уваги широких кіл громадськості до екологічного стану рідного краю.

Святковий концерт до Дня учителя

/Files/photogallery/IMG_2060.JPG

День самоврядування

/Files/photogallery/IMG_2006.JPG

/Files/photogallery/IMG_2035.JPG

Виставка-конкурс "Щедрсть рідної землі"

/Files/photogallery/IMG_1994.JPG

/Files/photogallery/IMG_1996.JPG

/Files/photogallery/IMG_2000.JPG

Виставка-конкурс "Щедрість рідної землі"

У школі з 28 вересня по 09 жовтня з метою пропаганди досягнень юннатів з питань охорони природи, екології, біології, сільського та лісового господарства проходить виставка-конкурс «Щедрість рідної землі». Щедра осінь зачаровує нас своєю красою, пригощає дарами, бо багата вона на врожаї і хоче, щоб люди мали все: і хліб, і до хліба, овочі та фрукти; щоб усі діти виростали добрими й працьовитими, чуйними й творчими; щоб уміли бачити красу природи рідного краю.

Учасниками виставки-конкурсу стали учні 1-11 класів. Поробки наших учнів здивували своєю оригінальністю та отримали заслужене визнання.

Правила поведінки на залізниці

22 вересня начальником станції «Приколотне» Олійник Т.В. була проведена бесіда з учнями 1-11 класів про правила поведінки на залізничних об’єктах та поблизу них.

/Files/photogallery/IMG_1988.JPG

Конкурс малюнків до Міжнародного дня миру

З метою відзначення Міжнародного дня миру та привернення уваги учнів до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги 21.09.2015 р. у школі було проведено конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів.

/Files/images/IMG_1992.JPG

Екскурсія до Feldman Ecopark

/Files/photogallery/IMG_1983.JPG

15 та 17 вересня 2015 року учні 1-10 класів відвідали Екопарк ім. О. Фельдмана. Це незвичайний острівець живої природи. У цьому чудовому місці діти та вчителі, що їх супроводжували, змогли послухати цікаву розповідь екскурсовода, побачити різних звірів (навіть погладити їх), а також досхочу пофотографуватися у мальовничих куточках парку. Діти цікаво і пізнавально провели час. Всі були у захопленні від краси парку, від мешканців зоопарку, які не лишили байдужими ні дітей, ні дорослих. Ми всі отримали радість від спілкування з живою природою.

/Files/images/IMG_1954.JPG

Свято Першого дзвоника

1вересня 2015 року у Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського відбулося свято Першого дзвоника.

/Files/images/IMG_1875.JPG

/Files/images/IMG_1879.JPG

Школа радісно привітала нових мешканців - першокласників, яких радо зустріла перша вчителька Костоглодова Світлана Іванівна. В цьому році за парти сіли 27 першокласників, які влилися в дружню шкільну родину.

На святі були присутні гості:Черсунов Олександр Трохимович - селищний голова смт. Приколотне, Купін Володимир Іванович - приватний підприємець.

Свято відкрилося Державним Гімном України. Учнів, батьків та педагогічний колектив привітала директор школи Сологуб Галина Михайлівна. Усім, хто розпочав новий навчальний рік шановні гості побажали наполегливості та успіхів у навчанні, а випускникам - вдалого вибору майбутньої професії. Цей святковий день не обійшовся також без подяк і нагород. Кращим з кращих були вручені грамоти.

Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник і вони дружньо помандрували у країну мудрості та знань.

Відзначення міжнародного Дня захисту дітей

01 червня о 09 годині в кафе «Олімп» для учнів Приколотнянської школи було проведено розважально-концертну програму «Подаруймо дітям посмішку», присвячене Дню захисту дітей. Відкрила розважальну програму та привітала зі святом літа всіх присутніх завідуюча селищною бібліотекою Іконнікова В.Г., також селищний голова Черсунов О.Т. та директор школи Сологуб Г.М. побажали дітям гарного настрою та яскравих вражень від літнього відпочинку.

Цікаві ігри та концертні номери вихованців вокального гуртка (керівник Огурцов М.І.) нікого не залишили байдужими. Діти з задоволенням взяли участь у конкурсах, отримали масу емоцій від концертної програми та покоштували солодкі подарунки від селищного голови.

/Files/photogallery/1288/1 июня.jpg

Випускний – 2015!

Дев’ять учнів нашої школи вступають у доросле життя і для них відбулося урочисте свято «Випуск-2015».

На початку свята випускників разом з класним керівником Іриною Віталіївною Коструб, під звуки чарівного вальсу та бурхливі оплески присутніх, запросили на шкільне подвір’я .

З найкращими побажаннями до випускників звернулися директор школи Г.М.Сологуб, селищний голова О.Т.Черсунов, настоятель Свято-Онуфріївського храму о. Андрій, класний керівник І.В.Коструб, перші вчителі Т.М.Попова і Л.І.Косогор та батьки. Директор школи Галина Михайлівна вручила випускникам атестати про повну загальну середню освіту.

Одинадцятикласники подарували глядачам чудові пісні, флешмоб . Учні початкової школи виконали танець «Голуб миру» і виконали пісню про дитинство.

/Files/photogallery/1288/випускний.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.