База даних обдарованих та талановитих учнів Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського

ПІБ Дата народження Клас Сфера обдарованості Відомості про особисті досягнення Учитель
Помиткін Никита Павлович 03.09.2009 4 розумова Участь в конкурсі ім. П.Яцика (І та ІІ тур) Участь в інтерактивних конкурсах «Колосок», «Кенгуру» Попова Т.М.
Катасонова Альона Сергіївна 04.04.2003 11 розумова ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури І місце у районному конкурсі ораторського мистецтва Катасонова Ю.М.
Горні Сніжана Віталіївна 12.03.2003 11 розумова ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури Бабаян А.П.
розумова ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з географії Маличенко Н.В.
розумова ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з історії Борисова В.В.
образотворче ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з трудового навчання Борисова В.В.
розумова ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з хімії Сологуб Г.М.
розумова ІV місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології Учасник турніру юних біологів ім. І.І. Мечникова Сементінова Г.Г.
розумова Участь у конкурсах різного напрямку Участь у краєзнавчих тренінгах Участь у мовному таборі Плешкань М.О.
Кулакова Софія Сергіївна 03.02.2006 8 музична Лауреат музичного конкурсу «Весняні дзвіночки» Огурцов М.І.
Гриб Дар’я Денисівна 06.06.2011 3 образотворча Призові місця у творчих конкурсах закладу та району Бершакова О.В.
Лобанов Дмитро Олександрович 03.06.2012 2 розумова Мішнєва Г.В.
Мазур Дар’я Андріївна 13.07.2007 7 образотворча Призові місця у творчих конкурсах закладу та району Лобанова М.О.
Томенко Михайло Васильович 01.10.2008 5 розумова Участь у математичному конкурсі «Кенгуру» Сіренко А.О.
Бортнік Валерія Федорівна 22.05.2011 3 розумова Бершакова О.В.
Семеренська Анастасія Дмитрівна 02.01.2005 10 розумова участь в олімпіадах , конкурсах Верещака Н.І.
Долідзе Нікіта Важайович 04.02.2005 9 розумова ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з хімії Сологуб Г.М.
розумова ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з інформатики ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з інформаційних технологій Коструб І.В.
розумова Участь у конкурсах різного напрямку Участь у краєзнавчих тренінгах Участь у мовному таборі Плешкань М.О.
Купіна Ольга Вікторівна 15.02.2008 6 розумова Участь у математичному конкурсі «Кенгуру», Участь у конкурсі з інформатики «Бобреня» Коструб І.В.
Пєтухова Поліна Віталіївна 24.02.2008 6 розумова Участь у математичному конкурсі «Кенгуру» Коструб І.В.
Панін Даніїл Сергійович 21.02.2007 7 спортивна Призер районних змагань з міні-футболу, стрітболу Посохов Є.О.
Рєзніченко Вікторія Ярославівна 07.09.2007 6 розумова Участь у математичному конкурсі «Кенгуру» Коструб І.В.
Лапчинська Емілія Сабурівна 23.06.2004 10 спортивна Призер районних змагань з стрітболу, баскетболу, пляжного волейболу Шелест Л.Г.
Перерва Ігор Юрійович 25.05.2006 8 розумова Участь у конкурсах різного напрямку Участь у краєзнавчих тренінгах Участь у мовному таборі Плешкань М.О.
Петухова Карина Віталіївна 25.09.2003 10 розумова Участь у конкурсах різного напрямку Участь у краєзнавчих тренінгах Участь у мовному таборі Плешкань М.О.
Бєлінський Олексій Вікторович 21.05.2006 8 розумова Участь у конкурсах різного напрямку Участь у краєзнавчих тренінгах Участь у мовному таборі Плешкань М.О.
Доля Дар’я Олександрівна 25.08.2004 10 розумова Участь у конкурсах різного напрямку Участь у краєзнавчих тренінгах Участь у мовному таборі Плешкань М.О.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.