Адміністрація навчального закладу

/Files/photogallery/774/Сологуб.JPG

Сологуб Галина Михайлівна -директор_школи
Дата народження 06 червня 1963рік
Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю) 32 роки
Освіта вища, спеціаліст, Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди, 1985, вчитель біології та хімії
Сологуб Г.М. має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель біології та хімії та працює за отриманим фахом у Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 1996 року.
Сологуб Галина Михайлівна – досвідчений, талановитий фахівець, майстер своєї справи. Її вирізняє витончена педагогічна культура, любов до учнів, методична винахідливість, нестандартний підхід до навчання. Вчитель використовує інтерактивні методи навчання. Надає перевагу парній, індивідуальній та груповій роботі. Приділяє увагу оволодінню прийомами самостійного здобуття знань. Практикує нетрадиційні уроки, які розвивають творчі здібності учнів. Працює творчо, впроваджує передові методи і прийоми активізації розумової діяльності учнів. Прищеплює учням любов до свого предмета, вміло пов’язує матеріал, що вивчає, з сучасністю і життєвим досвідом своїх вихованців.
Галина Михайлівна швидко знаходить вихід зі складних педагогічних ситуацій. Уміє переконувати та відстоювати свою думку. Намагається завжди отримати інформацію про новації у методиці викладання предмета. Вона проводить уроки з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу.
Контактний телефон : 98-2-44; 98- 2-87
E-mail: mez -school@ ukr.net
Графік прийому громадян : щодня, крім вівторка , з 8.00 – 16.00

/Files/photogallery/774/IMG_9094.JPG

Миропольська Тетяна Федорівна – заступник директора з навчально – виховної роботи
Дата народження12 березня 1968 рік
Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю) 32 роки
Освіта вища, спеціаліст,Бєлгородське педагогічне училище №2 1988, Бєлгородський державний педагогічний університет ім. М.С. Ольминського, 1995, вчитель початкових класів
Миропольська Т.Ф. має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель початкових класів та працює за отриманим фахом у закладі з 1990 року, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «Старший вчитель». У 2011 році підвищила кваліфікацію у ХАНО.
Миропольська Тетяна Федорівна – талановитий, ініціативний педагог. Має високий рівень теоретичної і методичної підготовки. Сумлінно готується до уроків, позакласних заходів, проводить їх на високому науковому рівні, пов’язує зміст навчального матеріалу з сучасністю. Впроваджує в навчально-виховний процес особистісно орієнтований підхід, метою якого є розвиток творчої, соціально зорієнтованої особистості учня. Вся система її роботи базується на сучасних педагогічних технологіях, головна мета яких – зробити навчання творчим, формувати стійкий інтерес до навчання.
Контактний телефон : 98-2-44; 98- 2-87
E-mail: mez -school@ ukr.net
Графік прийому громадян : щодня, крім п’ятниці , з 8.00 – 16.00

/Files/photogallery/774/Маличенко.JPG

Маличенко Наталія Вікторівна – заступник директора з виховної роботи
Дата народження 14 травня 1978 р.н.
Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю) 20 років
Освіта Вища, ХДПУ ім Сковороди 2000 р. біологія
Маличенко Н.В. має достатню науково-теоретичну і методичну підготовку. З метою підвищення інтересу своїх учнів до навчально-виховного процесу активно використовує на уроках ефективні форми та методи роботи. Вивчає індивідуальні особливості своїх вихованців.
Дотримується педагогічної етики, поважає гідність дітей. Добрий організатор дитячого колективу. Постійно підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.
Педагогічний такт спілкування, уміння «бачити» всіх учнів, здійснювати індивідуальний підхід до кожного з них сприяють розвитку розумових і фізичних даних учнів.
Контактний телефон : 98-2-44; 98- 2-87
E-mail: mez -school@ ukr.net
Графік прийому громадян : щодня, крім четверга , з 8.00 – 16.00

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.