База даних обдарованих та талановитих учнів КЗ "Приколотнянський ліцей"
№ з/п | ПІБ | Клас | Сфера обдарованості | Відомості про особисті досягнення | Учитель | |||
1. | Вабищевич Вероніка Тихонівна | 3 | розумова | Участь в конкурсі «Евріка» Участь в олімпіадах на навчальній платформі «На урок» | Костоглодова С.І. | |||
2. | Купіна Вікторія Вікторівна | 4 | розумова | Участь в олімпіадах на навчальній платформі «На урок» Участь у конкурсі ім. П. Яцика | Мішнєва Г.В. | |||
3. | Лобанов Дмитро Олександрович | 4 | розумова | Участь в конкурсі «Евріка» Участь в олімпіадах на навчальній платформі «На урок» | Мішнєва Г.В. | |||
4. | Помиткін Нікіта Павловича | 6 | розумова | Участь у математичному конкурсі «Кенгуру» | Коструб І.В. | |||
5. | Томенко Михайло Васильович | 7 | розумова | Участь у предметних тижнях Участь у позакласних заходах з української мови і літератури | Катасонова Ю.М. | |||
6. | Гриб Поліна Ігорівна | 7 | розумова | Участь у математичному конкурсі «Кенгуру» | Коструб І.В. | |||
7. | Петухова Поліна Віталіївна | 8 | розумова | Участь в олімпіадах, конкурсах, тематичних тижнях з української мови та літератури | Верещака Н.І. | |||
Участь в інтерактивному природничому конкурсі «Колосок» Участь в підготовці дослідницьких робіт | Сементінова Г.Г. | |||||||
Участь у математичному конкурсі «Кенгуру» | Коструб І.В. | |||||||
8. | Гусєва Світлана Сергіївна | 8 | розумова | Участь в олімпіадах, конкурсах, тематичних тижнях з географії | Маличенко Н.В. | |||
Участь у конкурсах різного напрямку Участь у краєзнавчих тренінгах | Плешкань М.О. | |||||||
9. | Резніченко Вікторія Ярославівна | 8 | образотворча | Участь у різноманітних творчих конкурсах | Борисова В.В. | |||
розумова | Участь у математичному конкурсі «Кенгуру» | Коструб І.В. | ||||||
10. | Карєлкін Антон Олександрович | 8 | літературна | Участь у Всеукраїнській учнівських олімпіадах з російської мови та зарубіжної літератури | Гусєва С.П. | |||
11. | Купіна Ольга Вікторівна | 8 | розумова | Участь у математичному конкурсі «Кенгуру» | Коструб І.В. | |||
12. | Попова Євгенія Олександрівна | 9 | образотворча | Участь у конкурсах малюнків | Лобанова М.О. | |||
13. | Перерва Ігор Юрійович | 10 | розумова | Участь в олімпіадах, конкурсах, тематичних тижнях з географії | Маличенко Н.В. | |||
Переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови | Плешкань М.О. | |||||||
14. | Бєлінський Олексій Вікторович | 10 | розумова | ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Участь у позакласних заходах з української мови і літератури | Катасонова Ю.М. | |||
Участь у предметних тижнях Участь у позакласних заходах | Плешкань М.О. | |||||||
15. | Сорокіна Ольга Василівна | 11 | розумова | Участь в олімпіадах, конкурсах, тематичних тижнях з української мови та літератури | Верещака Н.І. | |||
спортивна | Участь у районних змаганнях з волейболу, стрітболу | Посохов Є.О. | ||||||
16. | Іванова Ірина Андріївна | 11 | розумова | Участь в інтерактивному природничому конкурсі «Колосок» Переможниця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології | Сементінова Г.Г. | |||
17. | Купін Єгор Володимирович | 11 | спортивна | Участь у районних змаганнях з волейболу, стрітболу, міні-футболу | Посохов Є.О. | |||
18. | Долідзе Нікіта Важайович | 11 | розумова | Участь у предметних тижнях Участь у позакласних заходах | Плешкань М.О. | |||
Участь і Всеукраїнській олімпіаді з інформаційних технологій | Коструб І.В. | |||||||
19. ро | Катасонова Анастасія Олександрівна | 11 | образотворча | ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з трудового навчання | Борисова В.В. | |||
20. | Котенко Рената Асіфівна | 11 | літературна | Участь у І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури | Гусєва С.П. | |||
розумова | Участь і Всеукраїнській олімпіаді з історії | Дігтяренко Є.К. | ||||||
21. | Лобанова Дмитро Вікторович | 11 | розумова | Участь і Всеукраїнській олімпіаді з географії | Дігтяренко Є.К. |
Коментарi